Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek normalis? A volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis? A volt baratom akivel par napja szakitottam kezd bekattani.

Figyelt kérdés
2 eves kapcsolat volt,amit a csaladja elött nem vallalt fel,megcsalt az elejen,mai napig flörtölget mas nökkel en meg sok szenvedes utan összeszedtem magam es szakitottam vele normalis hangvetelben.Kijarok szorakozni,hivogat,nem veszem fel megsertödik.Ma azt irta,hogy sok sikert kivan az eletemhez,de en tönkreteszem öt,belebetegszik.Ha nem szeret engem akkor most miert jatsza az aldozatot?
2015. szept. 14. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg neki hogy ezt az egeszet csak maganak koszonheti. Aztan torold mindenhonnan, blokkoltasd a telo szamat es felejtsd el.

18/L

2015. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez hozzátartozik a műsorához. Én sajna valaha valamikor benyeltem ezt a szöveget, és még pár évem ráment.. Igaz nálunk több mint 2 éves volt akkoriban a kapcsolat. De úgy látszik ez a műsor része a pasinál.
2015. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ugye?Nem igazan törödött velem,most mar nem is kell.
2015. szept. 14. 13:36
 4/10 anonim ***** válasza:
2+ Esélyt adsz neki, újra elfogja játszani, és ez így megy tovább míg te nem lépsz le, úgy hogy sosem tud elérni többet.
2015. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
*játsza a nasasszonyt úgy hogy
2015. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az élet szép:)
2015. szept. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 opened paradise ***** válasza:
100%

48%

Te mit szívsz?

2015. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Napfényt szív. :'D
2015. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

10 Te (!) mit szívsz, ha rólam ilyet gondolsz?:DD


Én semmit, de nem is gondolok ilyet másról mint te:DD

2015. szept. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kell neki egy biztos pont, cica. Ez pedig te vagy. Te voltál a lány, akihez minden kaland után visszatérhetett, aki menedéket nyújtott neki.

Nem szeret ő, csupán magát szereti, és kell neki egy utána futó kiskutya. Ne legyél az, és ne engedj a zsarolásnak!


19/L

2015. szept. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!