Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretne a barátom lenni, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretne a barátom lenni, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A barátnőm júniusban szakított velem, nemrég megkeresett hogy szeretne velem beszélni. Miután kiveséztük a szokásos udvariassági témákat, azt mondta nem leskelődött utánam, de észrevette hogy újra aktív vagyok azon a társkeresőn ahol megismerkedtünk. Megkérdeztem hogy ez mit számít, szerinte most inkább magammal kellene foglalkoznom, hogy jobban megismerjem magam.


Arra kért hogy legyünk barátok mert emberként nagyon kedvel és szeretne moziba és színházba járni velem.


Én nem tudok barátként tekinteni rá, még mindig érzek szeretek(mondjuk június óta csillapodott az érzés). Mit gondoltok mi lenne a jobb?:


-Belemenni a barátságba hogy a közelében maradjak?

-Mondjam meg neki hogy én még nem zártam le ezt a történetet ezért nem tudnék a barátja lenni?


Bocs ha hosszú lett, köszönöm a véleményeket!


2015. szept. 17. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne! Mondd meg neki, hogy barátság kizárt! Ugye nem kell megindokolni?
2015. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na persze.....másképp a pincsikutyája lennél.
2015. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam hogy nem lenne szerencsés a színház partnerének lenni. Azt nem értem mit érdekli hogy ismerkedem ha szakított.
2015. szept. 17. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért érdekli, mert vagy bizonytalan a szakításban, vagy szeretne maga mellett tartani ölebnek. Ne hagyd magad!
2015. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es verzió.
2015. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!