Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hajon összejöttem egy ferfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajon összejöttem egy ferfivel aki elvileg" hazás" de már lassán 4 éve együtt vagyunk es azt szeretné hogy szezon végen költözzem hozzá ( Majd útána elakar válni. Helyettem ti mit csinalnatok?

Figyelt kérdés
Párom szüleivel volt már nálunk es itt nem szeretné élni.

2013. aug. 12. 13:51
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
91%
Nem kezdenék nős pasival, majd megtanulnék helyesen írni.
2013. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%

Váljon el, akkor költözhetek, előbb nem... Nem is értem h 4 évig az "elvileg" házasság sem zavart?


Akármit csináltatok, gyarapítottatok anyagilag, jogilag annak a fele is a feleségé...tehát fura

2013. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
:) :)A lenyegét megertedtett az is valami, Ö nem megy haza soha hajon pedig mindig együtt vagyunk. Ez nem számit házasságnák.
2013. aug. 12. 13:57
 4/56 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy „elvileg házas”? Valaki vagy házas, vagy nem.

Ha olyan pocsék volt minden az asszonnyal, 4 év alatt miért nem tudott elválni tőle? Én nem kezdek nős pasikkal.

2013. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
49%
Butuska vagy.Sosem fog elválni miattad.Kellett neked nős pasi, gratulálok, hogy elvetted más férjét, te céda.
2013. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%
A házasság jogi kategória. Fuss neki még egyszer, és fogalmazd meg érthetőbben, hogy mire szeretnél választ kapni!
2013. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

elöbb nem költöznék hozzá

csak ha elvált.


a dugáshoz pedig nem kell jó helyesirás.

2013. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:

Hiába ha amikor válnak akkor a fele pénzt viheti az asszony, ezt nem érted...

Sosem megy haza, akkor miért nem vált el?


Én nagyon jól értettem , már amit ki lehetett hámozni az írásodból...

Szerinted mit nem értettem meg?(ha ezt nekem szántad)

2.

2013. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Azt szeretnem tudni, hogz valaki kikoltozne e Venezuelaba, ugy hogz papiron meg pasija hazas de vele fog elni, Nagyon szeretem ot, viszont tudom hogy soha nem fogunk MO on elni peldaul.?
2013. aug. 12. 14:04
 10/56 anonim ***** válasza:
100%

Akior aem...

Házas emberrel nem költözök össze....ha vesztek közösen egy házat, vagy autót....vagy akármit, akkor a férj részének fele a nőé, mert vagyonközösség van, ha ne adj Isten meghal, akkor a nő örökli a részét, neked semmi közöd nem lesz hozzá...


Az érzéseket nem is hozom fel, hogy még el válni sem képes, 4 év alatt, hogy tiszta lappal legyen...szeritem ez gáz

2013. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!