Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit csinálnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit csinálnátok a helyemben ha egy lány járni szeretne veletek?

Figyelt kérdés

Hát az van hogy van egy csaj aki bukik rám de én nem tudom hogy mit csináljak...

nem csúnya sőt még egy kicsit tetszik is de olyan 14 évesnek néz ki arcra is és testileg is.

Beszélgettünk ilyen hülyeségekről és "kihúztam" belőle hogy már 3 oszt.társam tetszett neki plusz egy másik osztályból még 2 ember ezért nem tudom hogy én csak egy újabb próbálkozás vagyok e vagy mi.

Mikor elmondtam neki hogy egyenlőre nem tudom mit válaszoljak akkor mondta hogy reméli hogy igen mert nagyon tetszem neki.

És még mindig találkozni akar velem, kérdezgeti hogy mikor érnék rá stb.

Nem tudom hogy mit tegyek már csak azért sem mert van egy oszt. társam aki jobban tetszik és lehet hogy bepróbálkoznék nála (csak nincs merszem...) és lehet hogy én is tetszem neki...(tavaly még tetszettem :))


2010. okt. 16. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A fene tudja lehet én megpróbálnám a helyedben.

18/F

2010. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

de az meg szarul jönne ki ha járnék vele 2 hetet aztán szakítok is vele...

Ahoz mit szóltok hogy szerintem pár évvel fiatalabbnak tűnik?

2010. okt. 17. 00:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez kellemetlen szitu, és nagyon ismerős helyzet. :D


Tarts takarékon a csajt, amelyik rád van állva. Tehát húzd az agyát egy kicsit amolyan passzív stílusban, amíg meg nem tudod, hogy a másikkal mi a helyzet. Ha azzal nem jön össze semmi, akkor pedig legyél azzal, aki akar téged. Bár első döntésnek is talán ő lenne a jó választás.

2010. okt. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

de idegesít az hogy fiatalabbnak tűnik...

egyébként lehet hogy járnék vele.

2010. okt. 17. 00:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindenesetre dugd meg,aztán ha továbbra is aranyos,akkor adsz neki 1 hónap próbaidőt.Ha ez is stimmel,akkor meg megtartod.
2010. okt. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hogy érted h fiatalabb, ilyen kis édeske...vagy nem elég érett testileg???
2010. okt. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én is fiatalabbnak tűnök az babaarcom miatt:) lehet h neki is ilyen az arca.attól még lehet aranyos csaj:) de engem még egy pasi se szólt le emiatt..sőt..:D:)

17/L

2010. okt. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
am sorry h írtam:D tudom nem lányoknak szólt a kérdés xd
2010. okt. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát a fiatalt úgy értem hogy az arca ilyen kis aranyosos meg testileg sem fejlett...Szóval feneke se egy hűha meg a melle se nagy cucc.
2010. okt. 17. 10:53
 10/14 anonim válasza:
hány éves vagy??
2010. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!