Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm mindig hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mindig hozzám vágta hogy nem szeretem, pedig szerettem csak rosszul mutattam ki. Sokat vitáztunk, most besokallt. Mit csináljak, hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Sokszor veszekdtünk, mindketten sajnos lobbanékonyak voltunk, és ha megsértődtünk inkább támadó állásba álltunk... Sok vita és mélypont lelenére mindig kitartottunk egymás mellett, ám ma kimondta végleg, hogy nem akar már velem lenni, mert megvan a jogom nekem is h boldog legyek... Hát kb jött az ilyen szánalomkeltő duma... énmég szeretem, és be akarom bizonyítani neki hmellettem a helye. hogy tegyem? 1 évig voltunk együtt, mindne nap, és el se tudom kézpelni nélküle egy napomat se..

2015. szept. 21. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hisztis pi..a! Kidob téged szánalmas szôveggel, aztán elhiteti veled hogy ez a te a hibát, de egyébként is még ô a szent mert " meg van a jogod hogy boldog legyél" dumával bucsuzik, és még te akarsz utánna kaparni! Inkább kenném az arcomat meleg marha xarral, mint hogy erre a nô személyre pazaroljam az idôm/életemet.
2015. szept. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan az elso valaszolot atb...tak, nem kell vele torodni. Nagyon aranyos hogy hianyzik, nyilvan latszik hogy szereted es ha ez volt a gond, hogy nem mutattad ki akkor itt az ideje, csinalj valami romantikusat, lepd meg valamivel es bizonyitsd hogy szereted
2015. szept. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Udvarolj neki, lehetoleg meg most, amig nem talal valaki mast.
2015. szept. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem elég neki a jó szex és az h jól elvan velem, neki kell a szerelem is, és nem érezte h szeretem és kiszeretett bleőlem... Ezek után is én próbáljam meg? tényelg bámi megtennék imádom
2015. szept. 21. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#3-mas vagyok.

En is hasonlo okok miatt hagytam el a parom, 7 ev utan.

Aztan eszbe kapott a Szentem, udvarolni kezdett es mar ujra itt lakom nala :) 2 honapot sem voltunk kulon.

2015. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!