Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem is szerettem volna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is szerettem volna? Mennyire normális ez szakításnál?

Figyelt kérdés

Mindig is kerestem a társaságát , nagyon jól éreztem vele magam sokat nevetünk. Viszont most úgy érzem nem nagyon hiányzik. Gondolni gondolok rá de nem érzem, hogy körbe venne a hiánya. De viszont helyette egyenlőre , nem tudnák el képzelni mást.(párkapcsolati téren)

Elő fordul hogy sétálok és majdnem mindenkiben őt látom. Valamiért most még fájna ha mással látnám. Valamelyik nap is azt hittem, hogy ő az valakivel sétál a szívem össze szorult. Lehet nyálasan hangzik , de az első barátnőmnél mikkor szakítottunk sehol sem éreztem magam jól.



2015. júl. 29. 15:53
 1/1 anonim válasza:
Szerintem normális, persze attól is függ, hogy mennyi ideig voltatok együtt, lassan már megszoktad ,hogy ö a tiéd és senki másé és ez a szakítás hirtelen választott el töle, idövel visszaszoksz a régi életedhez, persze ha biztosan nem szereted már a lányt. Mert ha úgy igazán szereted és csak egy hülyeség miatt szakítottatok, akkor szerintem nem fogsz egyhamar túllépni rajta.
2015. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!