Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátommal összejöttünk 2 hete, és rá kellett jönnöm, hogy nem szeretem. :(

Viszont ő engem nagyon! Szerelmes, és engem rettenetesen nyomaszt ez a probléma. Azt mondta az egyik barátnőmnek, hogyha szakítanék vele, ő felakasztaná magát, felvágná az ereit, ő nem bírná ki, belehalna. Élete szerelme vagyok, velem akarja leélni az életét. Azt mondja senkit nem szeretett még annyira, mint engem. De csak 2 hete járunk! Most ezek után mit mondja neki? Hogyan tálaljam? :( Félek, hogy hülyeséget csinál utána, és összetörne :( Egy kisebb vitánk után azt mondta, hogy ő sírt ez után. Rengetegszer mondja, hogy szeret, egyetlenemnek hív...Rettentő bűntudatom van, és félek...nem tudom mit csináljak. Egyik barátnőm azt tanácsolja, várjak még, ennyi idő után ez normális. De én ezt nem bírom tovább, ez átverés szerintem, és nagy gerinctelenség vele szemben. De össze fogom törni a szívét. :(

Amikor összejöttünk, akkor volt iránta valami gyerekes rajongás, azt hiszem, talán esetleg fellángolás, vagy csak nagyon belelkesedtem, mert első kapcsolatom se. Nem vagyok biztos az érzéseimben, és nem akarom elveszíteni, de nagy kétségeim vannak. Ha megcsókol, akkor se érzek semmit. Tényleg várjak még? Kicsit megriadtam ettől ez egész kapcsolatosditól, talán nem állok rá készen. De szerintem kicsit elsietjük ezt, mi az h velem tervezi az életét? 16 évesek vagyunk.


2015. szept. 24. 17:05
 1/8 Blade Bone ***** válasza:
Lehet ezek hallatán sokalltál be, két hét után szerintem én is hasonlóképpen reagálnék. Kialakulhat egyébként később szerelem ez igaz, de nem parancsra! És ha továbbra is ilyeneket fog neked mondani, lehet még rosszabb is lesz. Nem tudom, talán jót tenne ha adnál neki egy kis időt, de mindenképpen mondd ezt el neki, hogy ez így hirtelen fura neked, ilyesmiket nem szokás két hét után mondani, mivel még csak ismerkedtek.
2015. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sztem is emiatt van, nekem is nagyon furcsa ez...jöjjön még sok válasz!
2015. szept. 24. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem írd le a kérdést a tini kapcsolatok kategóriába is, lehet, hogy több választ kapsz.
2015. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Direkt írtam ide, azért, mert itt érettebb emberektől kaphatok választ, mivel felnőttek járnak ide. :)
2015. szept. 24. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyan dehogy akasztana fel magat.. Beteges amit muvel, 2 het utan elete szerelme, meg egyeb kutyaf-sza, jesszusom.. 16 evesen.


Ne hagyd magad manipulalni - ne tancolj vissza ha sir vagy fenyegetozik. Zard rovidre, 2 hetes kapcsolaton sokkal elobb tullep o is, mint hogy ha tovabb huznad.


En menekulnek a helyedben.

2015. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hisztynka ***** válasza:

Az a tisztességes eljárás, ha elmondod neki, hogy ne haragúdj, azt hiszem tévedtem az érzéseimet illetően, nem úgy szeretlek, mint a szerelmemet, hanem mint a barátomat.ÚGY érzem, nem szeretnéktovább veled járni,mert így nem lenne tisztességes.

De szerintem az, hogy öngyilkossággal zsarol, hogy vele maradj,elég szemét dolog tőle.

2015. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem zsarol! csak az egyik barátnőmnek mondta ezt! de képeket tárol rólam a telójában! sztem ez kicsit furcsa, csomó olyan van, amiről nem is tudtam... szóval szerintetek is ez a helyes döntés?
2015. szept. 24. 19:31
 8/8 hisztynka ***** válasza:

Szerintem mindenképp.

Így legalább mindketten megtalálhatjátok az igazán hozzátokillő szerető társat.

2015. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!