Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vele? Kiszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Kiszerettem belőle?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Néha rám jön egy olyan érzés mintha nem is szeretném és ha ilyenkor felhív vagy ràm ír leginkább a pokolba kivánnám..nem igazán tudom, hogy mi ez. Mostansàg egyre kevésbé hiányolom, kevesebbet gondolok rá, többször eljátszottam azzal a gondolattal, hogy milyen is lenne újra "szabad" lenni. De van olyan nap, hogy sütök neki egy kis süteményt mert tudom, hogy örülne neki, és olyankor viszont mindenkinél jobban szeretem. Nekem ő az első komolyabb kapcsolatom, ő vette el a szüzességemet, vele csókoloztam legelsőnek. Van hogy csak fekszünk az ágyban és nézem a szemét, az arcát, ajkait és a vilàg teljesen megszünik, olyankor rettenetesen boldog vagyok.

De akkor miért van mégis néha az, hogy úgyérzem nem szeretem? :/

Kérlek segítsetek! Nagyon össze vagyok zavarodva! 18/l barátom 20/f



2015. júl. 30. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Ő az első neked,vágysz az újra még.

Ha azt érzed tényleg,hogy nem szereted akkor hagyd ott...

2015. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mumusan ***** válasza:
Ebben a korban a kívácsiság még elég erős. Főleg ha csak egy partnerhez volt közös. Normális higy ezt érzed. Az idő majd megoldja. Maradj a pároddal, és majd elhagyod...vagy a kíváncsiságot, vagy a párod.
2015. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet, túlságosan rád telepszik a barátod? van olyan, hogy az embernek több egyedüllétre van szüksége, pl én is ilyen vagyok, bár nem szoktam a pokolba kívánni a barátomat. az azért erős.
2015. júl. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán a rátelepedésről van szó. Mostanában hetente 2-3 alkalommal találkozunk, régebben mindennap taliztunk...tudom, hogy most neki ott a suli, ezért se járok hozzá mindennap már. Megértem, hogy tanulnia kell. Nem erről van szó. Már a sulija elött is éreztem néha úgy, hogy legszívesebben leváltanám. Néha cikinek is érzem, hogy vele járok...miért van ez?
2015. júl. 31. 07:45
 5/9 anonim ***** válasza:
"Már a sulija elött is éreztem néha úgy, hogy legszívesebben leváltanám. Néha cikinek is érzem, hogy vele járok...miért van ez?"...Mert egy rossz csitri rib @nc vagy,azért.
2015. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen. Persze, én vagyok a r*b*nc :D

Köszönöm a normális válaszokat :)

Feltétlenül beszélni fogok vele erről. Egész nap ez miatt szenvedtem :/

2015. júl. 31. 15:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett veletek? :)
2015. aug. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

együtt vagyunk még :)

elő szokott jönni ez az érzés még de ha ez van szólok neki és ha a közelemben van jó szorosan átölel, ha meg nincs akkor mond egy szent beszédet és észbe kapok hogy mégis szeretem :D <3

2015. aug. 10. 16:45
 9/9 anonim ***** válasza:

"elő szokott jönni ez az érzés még de ha ez van szólok neki és ha a közelemben van jó szorosan átölel, ha meg nincs akkor mond egy szent beszédet és észbe kapok hogy mégis szeretem "

Hát szerintem ez így már régen rossz....

Mielőbb hagyjátok ott egymást szerintem.

1-es voltam

2015. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!