Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor lehet kimondani, hogy vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehet kimondani, hogy vége?

Figyelt kérdés

A párommal 4éve vagyunk együtt, kb 1-1,5 éve nincsen orgazmusom tőle...masztival és vibrátorral van. És mióta az anyósékhoz költöztünk( az én anyósomhoz) azóta a szex is kevés lett...mondtam neki, hogy több szexre van szükségem és kicsit változtatott is aztán semmi..

Már nagyon ki vagyok, hogy nincs orgazmusom rendes szextől...

Jövőre lenne az esküvőnk, de nem tudom mit tegyek...

Más a kapcsolatban minden jól működik és szeretem is, azt hiszem még, valamennyire vonzódok is hozzá.

Ő azt mondja kíván és szexi vagyok neki és nőies..de nekem meg már férfira van szükségem...

Viszont most dolgozok és tanulok is, nem sokat keresek így elköltözni nem biztos hogy tudnék. Nem tudom mit tehetnék, kényszerből nem maradnék itt a saját érdekeim miatt, meg nem is vágnám át őt. De így már nehezen bírom. 22/l



2015. szept. 26. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Ingatag vagy csajje, úgyis meg fogod csalni és már a dumát is most készíted elő hozzá.
2015. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A stáblistánál
2015. szept. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csajje, paraszt. És nem csalom meg, Téged lehet megcsaltak mert egy idióta vagy.

Ha kérhetném értelmesebb válaszokat várnék, felnőttektől és nem fütyiktől

2015. szept. 26. 18:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, hogy elkötelezd magad olyasvalakivel, akivel mikor összejöttél, még szinte gyerek volték. Azóta változtál, érettebb lettél. Nyilván is ő is érzi, hogy nincs minden rendben. Az ágyban lecsapódó problémák mindig a kapcsolat problémáiról szólnak. Két dolgot tehetsz, vagy megpróbáltok kommunikálni a nehézségeitekről, vágyaitokról, terveitekről, céljaitokról (nem hiszem az orgazmus hiánya a fő problémátok, az már csak egy mellékhatása valaminek, amit nem beszéltek meg), vagy ha már nem akarod megoldani, akkor tovább lépsz.
2015. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
még esküvő előtt mond meg neki, hogy dobod, mert nem jó ez se az se vele már. ha esküvő után mondod meg, akkor az válás lesz, az meg nagyobb hercehurca. az már más kérdés lesz, hogy mennyire tudod levakarni magadról, ha közölted vele, hogy vége van. (ismerős a problémád.).már találtál jobbat nála? vagy majd esküvő után keresel mellette?
2015. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden tartós kapcsolat kisiklik ilyen téren, hol a nő hol a férfi nem akarja, nem úgy akarja, már.


Úgyhogy végülis mindegy mit csinálsz, ugyanaz a vége egy másik fiúval is. Kezdetben izgalmas, pezsgő szexualitás, később langyosvíz állapot kikacsintgatással.


Kár hogy erre nem készítenek fel az iskolában a sok felesleges dolog helyett.

2015. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

#3


Csajje ha annyi kiló aranyam lenne ahányszor felháborodás követte az "úgyis megcsalod"-ot és aztán később TÉNYLEG megtett a csajje - hát több aranyam lenne mint a saját súlyom... És megcsalásnak számít a csók és az ilyen durvább ölelkezés is, szemtelenség ilyenkor a "technikailag ez nem számít" joker kártya bevetése.

2015. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az első válaszoló kifogásolható stílusban adott választ, de száz százalékig egyetértek a mondanivalójának a lényegével. Félre fogsz k*rni, és a srácot fogod hibáztatni.
2015. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nos azert fugg a lanytol is hogy felre k..r e vagy inkabb megprobalja menteni a menthetot. en azt javaslom kedves kerdezo beszelj a paroddal mert valoban baj van es az agyban csapodik le. tisztazd a helyzetet es aztan lepj! ha egyaltalan nem mukodik akkor addig szakits amig meg nem keso. ha parod is szeret megerti mit szeretnel es ketten megoldjatok ha nem nincs ertelme erolkodni.
2015. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!