Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez csak menekülés, gyógykapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak menekülés, gyógykapcsolat?

Figyelt kérdés

A párom elhagyott 4 év után, mert szerinte már lapos volt a kapcsolat, már nem szeretett, megszokás volt már csak.

Amíg velem volt a netes társkeresőn összeszedett valakit, utána szakított velem. Ebből lehet valami? Lezárta egyáltalán a kettőnk közötti kapcsolatot magában?



2015. okt. 3. 12:02
 1/5 RRR ***** válasza:

Amíg velem volt a netes társkeresőn összeszedett valakit, utána szakított velem


szerinted???


ne áltasd magad,lépj tovább,még ha fáj is

2015. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég tudatos cselekedetnek tűnik. Ráadásul elég aljasnak is. Szerintem lezárta a dolgot veled. Neked is le kellene zárni. Nem kellene vele foglalkoznod, azok után, hogy így átvert...
2015. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sosem lehet tudni. Én is egy 4 éves kapcsolat után kerültem képbe egy srác életében. Pontosabban közben, de úgy láttam okosnak, hogy akármilyen halálán is van az a kapcsolat, nekem semmi közöm hozzá.

Akkor találkoztunk legközelebb, amikor 1 hónapja nem voltak már együtt. Direkt rákérdeztem, hogy kiheverte-e az előző kapcsolatát és ő abszolút határozottan mondta rá az igent. Majd eltelt egy hónap, találkozgattunk, eljártunk ide-oda és benyögte, hogy neki ez gyors, nem vágyik új kapcsolatra, nem akar kihasználni és úgy tűnik még nem heverte ki az előzőt. Fájt, de kinek ekkor jön el a felismerés, kinek akkor.


Szerintem ha valaki le is zárt egy kapcsolatot lélekben, attól még rá kell arra pihenni, ki kell heverni. Nem biztos, hogy hosszú élete lesz az új kapcsolatának, de ettől még az egészen biztos lehet, hogy téged végleg lezárt.

2015. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem, ugyanez a volt a történet, csak 3 év után ismerkedett meg netes társkeresőn egy lánnyal, úgy hogy még együttvoltunk. Majd engem dobott, burkoltan (merthogy szünetet kért). A lánnyal kb. 3/4 évig volt együtt még azután hogy szakítottunk, de fél évet már együtt voltak, csak ugye még akkor velem is együtt volt. A szakításunk után pár hónappal lefeküdt velem, én nem tudtam róla, de kiderült, akkor még meg volt ez a lány! Utána pár hónappal szakítottak, ő utána elkezdett keresni, mondván, hogy megbánta, hogy a könnyebb utat választotta (új kapcsolat, ahelyett hogy a meglévőt hozná rendbe, főleg, hogy még voltak érzelmek), kérte, hogy kezdjük újra, esküdözött, hogy megváltozott, csak kapjon egy esélyt, hogy bebizonyítsa.

Szóval valószínű, hogy nem zárta le magában a veled való kapcsolatot, egy hosszabb kapcsolat után idő kell mindig. Én egyébként nem fogadtam vissza őt, mert rájöttem, hogy azok után, amik történtek, még ha valóban megváltozott is, nem akarom már vele új alapokra helyezni a dolgokat. Nekem is kellett a szakítás után legalább 3-4 év mire kihevertem a történteket.

Én azt tanácsolom neked, hogy ne várd, hogy újrakezdjétek, mert azzal, amit tett megalázott téged, ami azt jelenti nem tisztelt. Ha nem tisztelt, akkor kétséges, hogy igazán szeretett- e téged. A kapcsolat végén ő kb. bebiztosította magát. Ha nem működik az új lánnyal még mindig ott vagy te, vagy ha veled nem, ott van az új lány. Egy ilyen férfinél valószínű akkor is biztosíték lennél, ha pár hónap múlva keresne meg azzal, hogy kezdjétek újra, mert a másik lánnyal nem működött!

2015. okt. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4es! Köszi! Ha kiszeretek belőle, esélye sem lesz. :)
2015. okt. 4. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!