Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy Én legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy Én legyek számára (barátom) az első és a legfontosabb dolog az életében és ne saját magával és a "gondjaival a valóságtól meneküléssel foglalkozzon?

Figyelt kérdés

Hogyan hívhatnám fel magamra jobban a figyelmet?

Hogyha nem vagyunk együtt akkor többször jussak az eszébe vagy hívjon fel..stb ha együtt vagyunk akkor pedig mindig járjon a kedvembe.

Azt mondta hogy ha találok egy másik fiút aki megad nekem mindent akkor elenged mert azt akarja hogy boldog legyek..

ezt azért mondta mert már nem szerelmes belém vagy mert tényleg így gondolja? Nem tudok rajta kiigazodni.



2014. júl. 3. 01:29
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Figyelem hiányosban (hiány) szenvedsz?

Dobd ki a csávót és gyere át hozzám

2014. júl. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Persze megpróbáltam, de nem megy beleestem..

Azt hiszem jobban szeretem, mint ő engem ez a legnagyobb problémám.

2014. júl. 3. 01:39
 3/9 anonim ***** válasza:
6%

Tipikus, a csávó egy se**fej és te emiatt megszeretted.

Női logika pls.

Mondom gyere àt :DD

2014. júl. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fish1 ***** válasza:

Azt pontosan hogy érted, hogy ne saját magával és a gondjaival foglalkozzon? Mindenkinek vannak problémái, és ezt általában olyan emberrel beszéli meg, aki közel áll hozzá és bízik benne.

Látom a kulcsszavak közt az önzőséget. Ezt nyilván a pasira értetted, de a szavaidból nekem az jön le, hogy te is az vagy. Elvárnád, hogy "ha nem vagyunk együtt akkor többször jussak az eszébe vagy hívjon fel..stb ha együtt vagyunk akkor pedig mindig járjon a kedvembe. " Ne akard megfojtani, mert ettől csak menekülni fog tőled, vagy már most is azt teszi.

Az, hogy ha találsz jobbat, akkor elenged, több dolgot is jelenthet. Jelentheti azt is, amit írtál, hogy már nem szeret, és jelentheti azt is, hogy nem tartja magát elég jónak hozzád. Ha sokszor mondod neki azt, ami a kérdésedben elhangzott, akkor fennáll a veszélye, hogy ráunt a nyösztetésre. Több info kellene az egészről, mert így nehezebb kitalálni, mi járhat a fejében.

2014. júl. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lehet önző vagyok, hogy folyton azt szeretném hogy velem foglalkozzon.

de ezt nem akarom itt kitárgyalni.

2014. júl. 3. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Evidens, mindenki azt szeretne:)
2014. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Doruss ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy nem szeret. Inkább vele kéne megbeszélni, hogy hogy értette azt a mondatot.

Mindenképpen gondolkozz el a kölcsönösség fogalmán.

Attól, hogy te vagy a lány/nő, ne úgy képzeld el a kapcsolatot, hogy csak ő az aki mindig gyengéd hozzád és figyelmes. Ne mindig csak ő figyeljen rád, figyelj te is rá. És ne azért legyél vele jó mert vissza szeretnéd kapni ugyanazt. Próbálj meg önzetlen lenni.

2014. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Félre érted én is gyengéd vagyok és figyelmes és rohadtul türelmes..

Kapok gyengédséget is tőle most minden rendben, azt mondta már ő is szívesen lakna velem. Csak néha olyan távolságtartó lesz ezért nem értettem.

2014. júl. 5. 13:57
 9/9 kukacgizi válasza:

4/8

"Ne akard megfojtani, mert ettől csak menekülni fog tőled, vagy már most is azt teszi."

Szomorú hogy sokaknak egyből ez jut eszébe ha az egyik fél arra vágyik hogy jobban törődjenek vele, Ez egyáltalán nem megfojtás.

2020. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!