Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért én mint férj vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én mint férj vagyok gonosznak beállítva, mert menekülnöm kell otthonról, ha mérges a feleségem?

Figyelt kérdés

Ha mérges, teljesen mindegy, mire, én vagyok egész nap szidva mindenért! Haza megyek, leülök enni, tök feszült, és elkezd evés közben mindenért szidni!

Próbálok vele beszélni, de csak magyaráz!



És ha nem megyek el otthonról, utánam jön a kertbe, meg

jön utánam...


És én vagyok a rossz férjnek beállítva, aki nem szeret haza járni...


Miért?



2014. júl. 24. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Neked kellene tudni.
2014. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Mondd meg tettél valamit, hogy így viselkedjen az asszony?

És, ha nem akkor mit nem tettél?

Én pontosan így viselkedem akkor, ha páromat megkérem apró dolgokra (mosógép beindítása, zoknijai leáztatása, nem egy agytornáztató és fizikailag megterhelő dolog) és tojik mindenre rá. Összemorzsázza a szőnyeget, nagy morzsákat se szedi össze inkább beletapossa...

Na szóval segítesz valamit a ház körül? Elmosogatsz legalább magad után? (Persze ha nem heti 7 napban dolgozol 12-ezel).

Ez sztem elvárható dolog. Ha nem segítesz ennyit se akkor megértem a nejed.

De most mesélj magadról! Adtál okot erre?

2014. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Ha ilyen nyámnyila vagy, már ne is haragudj, hogy ha hozzád szól is elmenekülsz, akkor mit csodálkozol?

Állj a sarkadra, mond meg neki, hogy veled így nem beszélhet (nem azért, mert az ura vagy, hanem mert ember, és emberrel ok nélkül így nem beszélünk) aztán kérdezd meg, hogy mi a baja, és beszéljétek meg KETTEN a problémát.

2014. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%

Én velem is ugyanilyen az asszony,pedig én tényleg nem csinálok semmit!!Otthon se,meg vele se,meg munkába se!!

Nem értem!!

Amikor csak tudom nem zavarom és a krimóba vagyok...mégis ezt kapom..:(

2014. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Mert az asszonyok mind szentek akiknek a csalad az elso, es imadjak a ferjuket, ha nem igy van hat arrol is o tehet, a ferjek meg csak az alkalmat keresik hogy bantsak szegenyeket...


Legalabbis szerintuk...

2014. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

ja, es ha a feleseg csinal valamit amia ferjet bantja, rosszulesik (pl ordit veled stb), akkor a ferjnek kell ot kiengesztelni, viragot vinni, kedveskedni stb.

Persze ez csak velunk szemben elvaras.


Forditva ez termeszetesen nem mukodik, tehat ha a ferj bantja meg a feleseget, arra nem az a megoldas, hogy legyen vele kedves az asszony, fozzon finom vacsorat, kozeledjen kedvesen, hanem orditsa csak le a fejet, es veszekedjen vele hosszan...

2014. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Mennyi ostoba ember gyűlt itt össze.
2014. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Esetleg elképzelhető, hogy papucsnak tart, és (megjegyzem, nagyon-nagyon rossz módszerrel) ebből akar öntudatlanul kizökkenteni a szapulással. Ha egyszer a sarkadra állnál, sokkal inkább látná benned a férfit.


Persze az is lehet, hogy ez csak olaj a tűzre, és valami más baja van, amit rajtad vezet le.

2014. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Jegyezd meg kerdezo, a hazassag ket ember kapcsolata ahol az egyik felnek mindig igaza van, a masik fel pedig a ferj :)
2014. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Valami miatt nagyon frusztrált lehet a feleséged, talán a munkahelyén, talán valami olyasmi iatt, amit nem tud máshogy levezetni. A házaséletetek rendben van?

Persze akkor sem normális, hogy el kell menned hazúlról. Próbáld meg egy nyugodtabb pillanatában elkapni, és kérd meg, hogy legyen őszinte Veled, mondja meg, hogy mi bántja!

Talán nem is tudsz róla, ő meg ezzel a magatartással -elég ügyetlenül persze - azt akarja a tudtodra adni, hogy valami nem stimmel...

2014. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!