Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak, ti azonnal szakítanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti azonnal szakítanátok a párotokkal, ha ezt mondaná nektek?

Figyelt kérdés
"Úgy érzem, mivel még fiatal vagyok, meg kéne ismerkednem más férfiakkal is. Megkérdeztem erről apukám véleményét, és ő is egyetért."
2015. okt. 5. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, dugnánk még amíg lehet, de semmi komolyabb.
2015. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:

Még azelőtt szakítanánk vele, h ezt kimondja.

26/F

2015. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt már az is gáz, hogy az apukája véleményét kérte ki és ezt hangoztatja, másrészt kivágnám, mint macskát szarni és soha többé nem is köszönnék neki. Az anyukáját hülyítse, ne engem. Na ezért nem kezdek fiatal lányokkal...


24/F

2015. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Bebasznám egy albérletbe meghirdetném és megismertetném 1 jó pár más férfival. Ha már úgy is k u r v á n a k akar állni akkor miért ne nyerészkedjünk rajta mindketten ? :D


Egyébként ja, elküldeném a p i c s á b a.

2015. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 4-es nem mond hülyeséget. Én lennék a stricije, ő pedig az első k-.rvám, akinek elkérném a fizuja egy részét a védelemért cserébe.


Voltam már bőven sok olyan lánnyal, akik kb velem tervezték a további életüket, miután összejöttünk és annyira kis ilyenek voltak (jó értelemben), hogy nem bírták elképzelni a szexet más férfival a későbbi életükben.


Ha egy lány el tudja, akkor:

A, még nem áll készen komoly kapcsolatokra, nem "élte ki magát" (bár szerintem ez alapból hülyeség)

B, soha nem is áll készen komoly kapcsolatokra majd, ahol évtizedekig, az élete végéig kitart egyetlen férfi mellett szexuálisan és érzelmileg


Lehet felőlem ilyen egy nő, amit a kérdező leírt. Csak az a nő aztán ne számítson túl sok tartós, szerető kapcsolatra az életében.

2015. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Abban a percben elzavarnám.
2015. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!