Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok a párotokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a párotokkal, ha olyan oldalon bukkannátok az adatlapjára, amit mindig is szidott, és ráadásul kiírta, h egyedülálló és tesz föl képeket magáról?

Figyelt kérdés

én ezt személy szerint árulásnak érzem

25L



2015. jún. 2. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Első körben kérdőre vonnám. Lehet, hogy valami rosszakarója töltötte fel az adatait.
2015. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Milyen párom? Akkor már nem is lenne párom. Legalábbis ő biztosan nem, de olyan hamar meg szerintem nem lehetne találni, már rég nem nevezném páromnak az illetőt, ha ilyen előfordul. Gyalázat. Mikor lépett be utoljára az oldalra? Lehet, hogy mióta együtt vagytok, nem is, csak nem törölte ki magát, vagy pedig nem hibernálta az adatlapot.
2015. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Velem megtette ezt, bár nem szidta az oldalt. Viszont frissítette a régi adatlapját, és képeket is tett föl.

Mivel nem volt egy hosszú folyamat, és akkor eléggé maga alatt volt (munka nélkül egyedül itthon), elnéztem neki.

Ha folyamatosan csinálta volna mellettem, akkor biztosan szakítottam volna miatta vele.

2015. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ez már 4 éves kapcsolat. Nagyon megbíztam benne, mert mindig arról tartott monológot, hogy a hazugság, vagy a megcsalás az, amit nem tolerál. Ennek ellenére ez a lépése meglehetősen megcsalásra utal. Néhány hete lépett be utoljára oda.

Még ő volt aki kiakadt rám, ha megnéztek az utcán például.

2015. jún. 2. 13:13
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló! Az én párom nem munkanélküli, rendes munkája van.

Furcsa dolog ez a női megérzés. Ráéreztem és elkezdtem nézelődni itt ott.

2015. jún. 2. 13:17
 6/16 anonim ***** válasza:
Vond kérdőre, hogy ez most mi.. Jogos a felháborodásod.
2015. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
És te hogy kerültél arra az oldalra? :)
2015. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem viselem el a hazugságot, úgyhogy ezek után nem maradnék együtt vele.
2015. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem szoktam ilyen oldalakon nézelődni,tehát esélye sincs hogy rábukkanjak ilyesmire.Olyan már velem is volt mikor kapcsolatban voltam,hogy unalomból beregisztráltam,de nem tettem fel képet,és ferdítve írtam be az adataimat,aztán többet nem is foglalkoztam vele.Lehet hogy szakítanék,mert honnan lehet tudni biztosan hogy nem-e találkozott is valakivel.
2015. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én szakítanék, mert ha felregisztrált, akkor már elégszer megfordult a fejében, hogy talán új társat kellene keresnie. Nem érdekel, hogy írogatott vagy találkozott-e valakivel. Épp elég, ha végignézi, melyik felelne meg az elképzeléseinek és melyik nem. Nyilvánvalóan nem rám van szüksége, csak addig tart meg, ameddig nincs jobb.

Előtte viszont megbizonyosodnék róla, hogy valóban ő maga regisztrált arra az oldalra, nem pedig valami rosszakaró lopkodta össze a képeit más helyekről, hogy kiszúrjon vele. Persze ha számodra a viselkedése lett gyanús, akkor ennek kicsi az esélye.

2015. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!