Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi volt az a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt az a leghosszabb gyászidőszak az életedben, amire sikerült kiheverned hogy a párod szakított veled?

Figyelt kérdés

Avagy mennyi volt az a leghosszabb idő, ami után már nem gondoltál már rá, nem járt folyamatosan a fejedben?

kor és nemet írjatok pls!



2015. okt. 8. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen 1 hónapig voltam együtt azzal a lánnyal akit akkor nagyon szerettem...egy hülye tini szerelem volt...

Na ezt 7 év depresszió követte, de nem tudom hol változott át a hiánya egy általános magányba...


1-2 év biztosan volt...


22F

2015. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, fura mód mindig én szakítottam.

Viszont attól fogva, hogy rájöttem, szakítanunk kéne, és elkezdtem magamban gyászolni az egészet, addig, hogy valóban ki tudjam mondani, volt, hogy évek teltek el.

Ma már nem várnék ennyit.

2015. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2,5 év után két év gyász.
2015. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
fogalmam sincs, mivel sosem voltam jó önsajnálatból... baromira nem lehet belőle megélni, és nem is használ...
2015. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1,5 év után 1 év gyász

.

2015. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8 hónapot jártunk, de már azelőtt is szerelmes voltam belé, szóval mondjuk azt, hogy 1 évet gyászoltam 7 hónapig. Nem lett volna ennyi, ha nem vagyunk osztálytársak és nem látom őt mindennap, meg nem tudok kb mindent, hogy az új nőjével (aki miatt szakítottunk) mit hogyan csinál. Még szexuális dolgokat is tudtam...
2017. szept. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!