Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az normális, hogy nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy nemrég szakított velem a barátnőm és már van helyette másik?

Figyelt kérdés

Alig 1 hónapja, de már van egy másik csaj aki nagyon hasonlít rá és ugyanannyi idős is csak közelebb lakik. Az a durva az egészben, hogy amíg nem szakítottunk, én nem ismerkedtem senkivel. Utána vigaszt kerestem, most meg csak beszélgetni akartam mert unatkoztam és ez lett...


Ilyenkor nem kéne valami "gyász" szünetet tartani vagy valami időközt vagy ilyesmit? Nekem eddig szakítás után egy év azért kellett mindig szinte.


2015. okt. 10. 03:07
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Sz@rd le és érezd jól magad :)

Ne vedd el magadtól az örömet ezzel a filozofálással.

2015. okt. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Miért kéne? Erre nincsen szabály. Nem kell ám belerokkanni a szerelembe.


Ha te nem érzed rosszul magad, ne erőltesd magadra, örülj neki, hogy túl vagy rajta! Valószínűleg nem voltál szerelmes, így nem igazán érint meg a dolog. Van ez így.

2015. okt. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Élvezd az életet.A szakítás utáni gyászt nem illemből szokták tartani.:)
2015. okt. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Így van. Örülj neki hogy nem vagy gyászban. Ezt nem illemből tartják, amúgyis ki tartaná azt számon? Meg már kit érdekel?
2015. okt. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha neked jó így, akkor normális.
2015. okt. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen rendben van kérdező! Remélem sikerült 100%-kig lezárnod az előzőt és a mostanival jobb lesz minden.
2015. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából hiányzik a régi, és van bennem egy kis féltés, hogy vajon mi lehet vele most de muszáj volt elfogadnom a helyzetet. Bízom benne én is, hogy a mostani legalább olyan jó lesz :)

2015. okt. 10. 15:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik a régi és a mostani is a régire hasonlít, akkor nem lenne jobb a régivel újra kezdeni mindent?
2015. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert ő hallani sem akar róla. Már nem is beszél velem. A mostani annyiban hasonlít, hogy hasonló sulit végzett és ugyanolyan aranyos, kedves, ugyanannyi idős... csak közelebb lakik :)
2015. okt. 11. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!