Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk barátnőmmel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk barátnőmmel, de azóta tartjuk a kapcsolatot napi szinten, főképp ő keres. Amikor szóba hozom, hogy folytassuk, nem akarja. Miért keres, mit szeretne akkor?

Figyelt kérdés
Néha célozgat, hogy hát szeret, de nem lenne értelme, mert egyszer nem ment, de közbe folyton keres, hiányzok neki. Amióta külön vagyunk, sokszor találkoztunk, voltam is nála, lefeküdtünk többször is. Naponta többször felhív, csókkal köszön, stb.. Ha megkérdezem, hogy mi legyen, akkor meg azt mondja, hogy nem lenne értelme, de közbe meg kettős érzései vannak velem kapcsolatbna. Azt is mondta, hogy úgy érzi én vagyok neki az igazi, és hogy később próbáljuk meg. Miért csinálja ezt? És hogy tudom meggyőzni hogy velem legyen újra?

2015. okt. 12. 18:57
 1/3 opened paradise ***** válasza:
90%
Játszik veled. És te hagyod is neki.
2015. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Az első kollegánál a pont!!! Keress mást, ne fecséreld rá az időd.
2015. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak szórakozik veled, mert megteheti. Dobd ki a pitsába, te meg keress értelmes csajt.
2015. okt. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!