Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy hosszú kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hosszú kapcsolatnak vége lesz, mert már nem szereted a másikat és/vagy unalmasnak tartod. Akkor hogy viselkedsz az volt pároddal? Ellenséges? Elutasító? Írod, hogy ne keressen többet?

Figyelt kérdés
Közben semmi erőszakos dolog nem volt. És nem is ülnél le vele normálisan megbeszélni a szakítást?
2015. jún. 27. 17:37
 1/2 RRR ***** válasza:

inkább zavarna a jelenléte


egy darabig biztos nem szeretnék vele találkozni

2015. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen leülnék vele átbeszélni a dolgokat. De szerintem ez már azelőtt megtörténne, hogy én szakításra adom a fejem. Egy jól működő, évek óta tartó kapcsolatban mindkét fél megérzi, ha valami nem úgy működik, ahogyan azelőtt, és az is kiderül hamar, ha az egyik fél részéről kihűlt a dolog. Leülnénk, átbeszélnénk, megpróbálnánk rájönni, hogy menthető-e a dolog (sokszor igen is segíthet a változtatás), és ha nem az, akkor szakítanánk. Ezután pedig egyáltalán nem lennék vele sem ellenséges, sem elutasító, de mindenképpen tartanám a két lépés távolságot, főleg az elején, mivel neki nyilván sokkal nehezebb lenne a szakítás és az, hogy túllépjen rajtam.
2015. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!