Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hazudott nekem és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott nekem és nagyon megvisel, hogy felejthetném ezt el?

Figyelt kérdés

Szóval közel 8 hónapja ismerkedtem egy lánnyal az interneten úgy, hogy egyszer sem találkoztunk. Nagyon közel kerültünk egymáshoz, hittem én azt és ezidő alatt egyszer sem csaltam meg. Folyamatosan kifogásokkal élt, hogy miért nem tudunk találkozni és én pedig túl naív voltam s mindent elhittem neki. Bennem azóta is az volt, hogy nem vagyok hozzá elég jó meg ilyenek. Nem értettem.. Azt mondta ő is szeret engem és egy nap majd együtt leszünk és én azóta is csak erre vártam.


Aztán az elmúlt 8 hónapban persze vesztünk is össze párszor amiket majd utána arra használt fel h ezek miatt nem találkoztunk. Sokszor hívott el bulikba ahol ő ott volt és én kb mint kiskutya, de mindig elkerültem akárhogy is töltöttem az egész este h jobbra balra csak őt keresgélem.


És pár napja vallott be mindent.. Hogy a lány akit én megszerettem, akivel számtalanszor álmodtam az nem ő. Hamis képeket küldözgetett magáról és végig hazudott.


Most persze jöhet az, hogy tudhattam volna és a vicces dolog a sztoriban h sokszor gyanusítottam meg ezzel a dologgal és kértem h csináljon olyat amivel hitelesíti de egyszerűen akármilyen képet kértem tőle, ő küldte. Mert szerenécséjére a lánytól akitől a képeket lopta naponta tolta magáról az instára a képeket.


És így igazából fogalmam sincs most mit tegyek. Nagyon rossz, napok ota csak befordulok és semmit nem tudok csinálni. A legrosszabb h ezek után is hogy így átvert nagyon hiányzik de muszáj elfelejtenem..


2015. okt. 20. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha szeret téged,akkor megkeress és megbeszélitek
2015. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem voltam teljesen érthető. Vagy te nem értetted. Ezen nincs mit megbeszélni, hazudott nekem. Mutatott képet az igazi arcáról de egyszerűen ez nem az a lány akire én éjjel nappal gondoltam, akiről álmodtam. És túl sok hazugság van ezen túl is minthogy hogyan néz ki.. Munkája, családja minden. A sok szivatás után én nem tudok megbízni benne ha akarnék se..
2015. okt. 20. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezekszerint neked már volt előtte rendes kapcsolatod? Mert akkor nem igazán értem, hogy ebben a netes kapcsolatban mi volt a jó neked. Kidobtál 8 hónapot az ablakon ahelyett, hogy valami értelmes lánnyal találkoztál volna 1 hét beszélgetés után, és együtt lennétek már fél éve. Anno első bnőm előtt én is belefutottam olyanba, aki hazudott magáról, és nem is ő volt a képeken, csak hasonlított rá. De ez az egész nem tartott két hétig.
2015. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezért jó a netes ismerkedés....

Felejtsd el gyorsan, tiltsd le, soha ne legyél többet vele kapcsolatban.

Kiderült, hogy mért hazudott? Poénnak gondolta, vagy csak simán nem merte a kinézetét és az életét vállalni?

2015. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félt, hogy nem tetszene nekem az igazi arca. Nem akarok magamról sok dolgot elmondani, de igen voltak kapcsolataim. Nem mondanám h jóképű vagyok inkább a stílusom ami megvan meg egy kisebb instagrammos hírnév de hát nekem ez semmit se jelent kb. A lényeg, hogy igen ismerkedhettem volna kb akárkivel de én voltam olyan naív h hittem neki és én őt szerettem meg és nem mást. Onnanstól számomra nem létezett senki más és hiába vagyok olyan körben ahol a lányok kb az ölembe eshetnének én soha nem foglalkoztam senki mással..
2015. okt. 20. 20:38
 6/7 A kérdező kommentje:
És igazából nem érdekel hogy néz ki és ilyenek de a rengeteg hazugság a sok fájdalom amit nekem okozott azzal, hogy azt éreztette velem h nem vagyok elég jó neki, plusz ez, hogy kb egy világ omlott össze bennem ami a borzalmas. Nagyon fáj. És el akarom felejteni de csak ő jár a fejemben. Egy lány arca van előttem éjjel nappal akinek igazából kb fogalma sincs h én létezem
2015. okt. 20. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:

hát akkor írja annak a lánynak akiről tolta a képeket;)

lehet még össze is jöttök ne ijesszen meg az sem, ha barátja van:)

2015. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!