Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm hazudott, kidobott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hazudott, kidobott, megalázott, mással szexelt. Hogyan tudnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1,8 hónapja voltunk kapcsolatban barátnőmmel.

Nagyon jó kapcsolat volt.

Az utóbbi időben sokat hazudott,ezért megbeszéltük hogyha mégegyszer hazugságon kapom,kidobom.

Így is volt. Szakítás után 1 nappal rögtön rohantam fel hozzá,de akkor már másik pasival volt. (Szexeltek)

Korházba kerültem miatta öngyilkosságért.

Szenvedtem nagyon sokat. Pontosan 3 hónapot. Megalázott. Azt hazudta hogy megvertem,mindenkinek lejáratott.

De én közben is kerestem,írkáltam neki. 2 hetente találkoztunk.

Mint utólag bevallotta nekem,5ször volt a pasi lakásán,ami ott van tőlük 2 sarokra.

De 3 napja felkeresett,és találkoztunk. Aztmondta szeret,vissza akar kapni engem.

Nagyon sírt,előtte is sírt,és hát nem értem hogy most ez mi...

Hazudott,átvert,még a korházba se jött le mikor megtudta hogy majdnem meghaltam,inkább a "pasijával" volt.

Megbocsátottam neki...Tudom,hülye vagyok,satöbbi,de soha nem szerettem még senkit.

El fogom ezt tudni valaha felejteni? Nagyon sokszor eszembe jut. Ő volt az akihez másokat viszonyítottam. Bizalom elveszett.

Most nagyon teper,mindent megtesz. Szerintetek lehetséges hogy ne tegyen több ilyet,és boldogan éljünk úgy,hogy ezt elfelejtem? Teljesen tanácstalan vagyok.

Én: 19F Barátnőm 17L



2015. okt. 13. 00:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
vágtam volna úgy álcsúcson a kis ribizlit hogy megfordult volna a saját tengelye körül 3x. elvertem volna úgy mint szódás a lovát megtanulta volna egy életre hogy velem nem baaszakodik
2015. okt. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon gáz ez a lány. Neveletlen, ostoba tyúk. Nem vagyok erőszakpárti, de lehet, lekevertem volna neki én is egyet, hogy a fal adta volna a másikat. Utálom az ilyen immorális, erkölcstelen, neveletlen, liberális, egoista felfogású érzelmi és lelki trágyadomb embereket. Dobd ki!
2015. okt. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Ez igen egyes! Jó magyar ember nem is lacafacázik, megmutatja, hogy mit tud, ha nőt kell verni.


Kérdező, gyerekek vagytok még mindketten, nem 16-17 évesen köttetnek az életre szóló kapcsolatok.

2015. okt. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat :) Gyors volt.

Másodszor,most lehet,úgy gondoljátok így látatlanban,hogy ez is csak egy futó kapcsolat..De ő is és én is úgy látom hogy...na szóval értitek.

Soha nem szerettem még ennyire senkit.

És nem is szeretnék. Az utóbbi 3 hónap alatt minden reggel,délben,este sírtam. Depressziós lettem. komoly depressziós. persze,most azt gondoljátok puhap öcs. Lehet.

2015. okt. 13. 00:41
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszafogadod akkor meg is érdemled.
2015. okt. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Visszafogadtam. Változott. Úgy látom. Mindenkinek velem büszkélkedik.

De bennem nagyon bennem van a tüske.

2015. okt. 13. 00:43
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
#3-as, én a #2-es vagyok, de nem értelek. Azért, mert valaki 16-17 éves, feljogosítja arra, hogy ezt tegye, amit a kérdező barátnője? Bizonyára te is ilyen lehettél 16 évesen, ha ennyire védelmezed ezt az álláspontot. Ugyanis az ember az mellett áll ki, amit képvisel(t). Nagyon nem normális ez a felfogás, és elég sok fiatalnál látom én is ezt. Tudatlanság, szellemi sötétség, érzelmi vakság. Kitűnően beléjük nevelte ez az aberrált világ az emberi butaságot. A te feladatod felnőtt nőként, hogy felvilágosítod, nem adni alá a lovat, hogy fiatal, elnézhető neki minden...
2015. okt. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Tedd azt amit Joe!


-Hé Joe, mondd kezedben a fegyverrel hova mész?

-Megyek lelövöm az asszonyt, mert mással hált.


https://www.youtube.com/watch?v=-rKC6S1mFxU

2015. okt. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést a tini kategóriába kéretik feltenni, ott talán többen elnézik hogy nincs egy épkézláb értelmes mondatod.
2015. okt. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Gondolkozzál már kérdező, még csak 19 és 17 évesek vagytok.Ilyen fiatalon nem szabad még ennyire komolyan venni a kapcsolatot. Ismerkedjetek, szórakozzatok. Még egy 19 éves fiúnak jópár kapcsolatának kellene hogy legyen, hogy legyen valami kis viszonyitási alapja, hogy mégis milyen tiusu nő illik hozzá, egy 17 éves lány meg még gyerek.És hidd el nem az a tragédia, hogy egy ilyen fiatal pár esetleg még szórakozni akar ismerkedni, másokkal is lenni, ez lenne a normális. Ez az örült kötödésed ez nem normális, és akik téged szeretnek azzal szemben viszont nem volt szép, hogy ilyet csináltál. Majd rájössz erre 30-40 éves korban. Hidd el a személyiségetek még nem elég fejlett, és akivel most ugy érzed hogy leélnéd az életedet, arra lehet pár év mulva ugy gondolsz, hogy tudtam én vele járni, amikor annyira nem is illettünk össze. Máskor ha szakitanak veled, akkor szépen nyugodtan viseld el, nem kell drámáznod, akkor azt jelenti hogy tanulnod kellett volna abból a kapcsolatból valamit és egy sokkal jobb kapcsolatod fog majd utána jonni. A lány is még gyereklány, egy igazi nő, ha látja hogy bánatot okozott a szakitásával és a férfi már feldolgozta akkor nem kezdi ujra, hogy megint felszakitsa a sebeket. Most gondolkozzál, miért vársz el egy 17 éves lánytól olyat hogy más fiúra rá se nézzen, mostmár akkor élete végéig veled kell hogy legyen. Ha jól érzitek magatokat együtt akkor legyetek együtt, de mit zsarolgatod, ha már valaki nem akar a másikkal lenni, akkor miért kell ijesztgetni öngyilkossággal, meg ilyen baromságokkal, ha véletlenül ugy alakul hogy vége, akkor keress már másik lányt. Mostmég a barna tetszik 2 év mulva a szőke, ha meg együtt maradtok akkor meg 30-40 éves korodban fogod otthagyni, mert ráunsz mert ugy érzed csak vele voltál még és szeretnéd bepotolni az elmaradt kalandokat. Az a szép a szerelemben hogy idővel elmulik és utána lehet kicsit bánkodni, aztán jöjjön az ujabb szerelem mással.
2015. okt. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!