Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, jogosan érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, jogosan érzem, hogy nem szeretett igazán?

Figyelt kérdés

Simán elengedett,hogyha nekem így jó,akkor legyen így.Meg se próbált kűzdeni a kapcsolatunkért.Tudta nagyon jól,mikor időt kértem,hogy mi zavar a kapcsolatban,és ez alatt is csak ezt csinálta,még a látszatát sem tartotta fenn,hogy legalább azt higyjem,ennek vége.Azt hittem,hogyha rájön,elveszthet,majd megváltozik és harcol értem,rábred,hogy fontosabb vagyok,de nem.

Tőlem várta,hogy adjam fel az álmaim érte,ő semmiben sem alkalmazkodott hozzám..


2015. okt. 21. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet ő meg azt látta amit te itt megfogalmaztál,lehet ő is így gondolta ahogy te ezért nem küzdőtt
2015. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan fáj a szakítás,de az mégjobban,hogy semmit nem jelentettem neki,sem az idő alatt,hogy időt kértem,sem most,sem az egész kapcsolatunk alatt..Mert szerintem mindkét félnek kell bele adnia,és alkalmazkodni a másikhoz,amiket nem problémaként és vitaként fog fel..
2015. okt. 21. 23:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban... én is feladtam érte mindent, de nem volt elég... többet akart és bizony még ő van megsértve, hogy ott hagytam, miután ő egy fűszálat nem tett keresztbe értünk, csak követelőzött...

Sajnos van ilyen :(

25/N

2015. okt. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De én elmondtam mi zavar a kapcsolatunkban,hogy nem tart semerre,gyerekes az egész,hogy hiába van közös célunk,ha csak én akarom elérni.Időt kértem,hogy átgondolhassam mit szeretnék,de csak azokat csinálta,amiket elmondtam,hogy zavarnak..Elég nonszensz,mert én,ha szeretek valakit és elmondja,hogy mi zavarja,megpróbálok változtatni rajta,pláne ha a kapcsolat végét érzem..Én nem gondolom úgy,hogy nekem kellett volna bármit is tennem érte,mert én már tettem eleget,főleg azzal,hogy egy költözést mondtam le érte,mert ő nem jött volna velem..
2015. okt. 21. 23:18
 5/10 anonim ***** válasza:
beszélj vele négyszemközt,ha nem értetek egyet a kapcsolatotokkal ami ezután folytatodna akkor mondj véget az egésznek
2015. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Ne haragudj kérdező, de nekem nem vagy szimpatikus. Erőszakos vagy, aki ha eldönti, hogy mikor adott eleget, akkor nem is ad többet...

Amúgy ha olyan csaj adja ezt elő, aki eléggé megfogott(értsd szép is), akkor lehetséges, hogy úgy reagálok, ahogy te akartad volna a sráctól, de ha nem, akkor én is minden alkalommal ugyanígy hagytam, h lépjen és sose bántam.

Lehetséges, hogy ő is így volt ezzel és nem érzett téged olyan értékesnek, mint te magadat.

2015. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Előbb-utóbb minden ember belefárad abba,hogy ad,de vissza nem kap semmit.Meddig kéne magamat feláldoznom egy kapcsolatért,aminek 2 emberről kéne szólnia,nem 1-ről?
2015. okt. 21. 23:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ezt muveltek
2015. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De mit tettél eddig érte?
2015. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez csak egy érzés a részedről. ha így viselkedtél vele ne csodálkozz, hogy nem küzdött érted. nincs olyan ohogy csak én adtam... mindekét fél önszántából megy bele a kapcsolatba. és nehogy már úgy legyél valakivel egy pár, hogy csak te adsz valamit. Ha ez tényleg így van/volt, akkor igencsak nagy hülye vagy, hogy vele voltál, mert szerintem senki nem kényszerített hogy vele legyél...
2015. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!