Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma szakítottunk a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakítottunk a barátnőmmel ( vagy is csak volt ) többi lent szeretett vagy nem?

Figyelt kérdés

Felhívom. Ő:Igen ki az? én: szia én vagyok na gondolkoztál a kapcsolatunkon ő: idő kell még. Én: De miért nem mondod akkor egyszerűen meg hogy véget akarsz vetni ennek a kapcsolatnak? ő: hát akkor vége. és le tette a telefont.

én hallottam hogy mellette beszél valaki (férfi hang) akkor ő igazán nem is szeretett engem igazam van?



2013. dec. 20. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2013. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem egyértelmű.

...már van is...sőt lehet, hogy melletted is volt 1 palija.

2013. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cork ***** válasza:
hagyd a fenébe azt a csajt:)
2013. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SullaFelix89 ***** válasza:

Arra voltál jó neki, hogy legyen kit lehúzni egyértelmű.

Én ha látom pofán küldeném a hejedben az ilyen számító ribizlit.

2013. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Meddig voltatok együtt? És valóban nem szeretett, ha ilyen flegmán elintéz majd egyszerűen leteszi a telefont. Bár ennyiből még nem következtetnék megcsalásra de, ha az nem a TV volt akkor mégis valószínű.

Hagyd a pitcsát.

2013. dec. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

3 és fél hónapig voltunk együtt de ő kolis volt én meg 30 km-erre tőle. Mindig moziba járt elvileg a (barátjaival) nem tudtunk csak ritkán találkozni. ja igen és azon vesztünk össze mert felhoztam a múltjából hogy miért csókolta meg azt a fiút és miért táncolt vele mikor már velem volt kapcsolatban

2013. dec. 20. 11:29
 7/7 anonim ***** válasza:

1: vége, rövid volt, nem élt meg sokat, másiknak valszeg akadt más, ez van, nem te vagy az egyetlen a világban akivel ez megtörténik, túl kell tenned magad.


2: Ilyen hülyeséget, hogy "akkor most szeretett engem?" ne kérdezz, mert honnan a francból tudjuk, lehet szeretett, lehet nem, ha valakit szeretsz nem jelenti, hogy egész életedben szeretni fogod és azzal a személlyel éled le az életedet. Lásd a világ legtöbb kapcsolata... főleg fiatal korban amikor havonta változnak az érzelmek (pontosabban naponta tinédzser korban)((mégpontosabban 5 percenként))

2013. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!