Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem el az exem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el az exem? 1 hónapja szakítottunk és ő szakított velem több mint 2 év után. Beszéltek vele többen is de ő azt mondta hogy már lezárta szóval ki tudja mióta nem szeretett engem és én ezt nem tudom feldolgozni.

Figyelt kérdés
Mindennap sírok miatta nagyon szeretem őt és nem tudok mit csinálni. Elvesztettem az összes barátomat az exem miatt.

2014. júl. 12. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Jajjajj! Sajnállak de tényleg... Próbálj meg túllendülni rajta.. Tudom nagyon nagyon és még annál is nehezebb, de fel kell hogy fogd, ez a múlt. És ha tényleg elvesztetted az összes barátod, akkor azok nem voltak igai barátok... Szedd picit magad össze, és ismerkedj... Ez alatt nem feltétlen arra gondolok, hogy szeress bele valakibe, hanem hogy tegyél szert emberi kapcsolatokra, olyanokra, amik igazi barátságok...
2014. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idovel.

Egyebkent sok szerelmi banat utan mondom, hogy nem eri meg magad sajnalni. Persze, most azt gondolhatod, hogy a kapcsolatot sajnalod, pedig inkabb magadat a veszteseg miatt. Ha felnottkent tudsz hozza allni a dologhoz, akkor engedd el, viseld a kovetkezmenyeket egyenes hattal es felszegett fejjel. Igy mindenkinek vonzobb leszel, meg az exednek is:D Meg egyebkent is, ha valamelyikotok ki akar szallni a kapcsolatbol, az azt jelenti, hogy megsem teljesen passzoltatok ossze, megha most ugy is erzed, idovel majd latni fogod.

Legkozelebb meg ne hanyagold el a fiud miatt a barataidat. A fiuk egyebkent sem szeretik, ha valaki nagyon rajuk szukul. Szoval legy fuggetlen, es szervezz nyugodtan neha egy-egy csajos bulit, vagy csak ruccanj ki a haverjaiddal!

Okosan!:)

2014. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget és a gyors választ!:) megfogadom őket és remélem minél hamarabb túl tudok rajta lendülni...
2014. júl. 12. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!