Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogy túllegyek rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy túllegyek rajta?

Figyelt kérdés
szakítottunk, ő mondta ki h már nem szeret. már közel 2 hete, de nincs nap hogy ne gondolnék rá. örlődök, gyomorgörcsök, nincs étvágyam. nagyon szerettem. szinte minden álmomba szerepel. meg látom ugye facén , tölt fel magáról képet, nagyon szép... :/ mit tehetnék, mert ebbe belebolondulok. tudom le kell kössem magam, de nincs erőm semmihez. 27/f
2015. okt. 23. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Megéri egy olyan csaj miatt tönkretenned magad, aki nem akar téged, és szakított veled?

Ő nagy ívben lesz..rja, hogy veled mi van!

És te miatta akarsz szenvedni? Élvezed, hogy gyomorgörcseid vannak miatta?


Kapj már az agyadhoz ember! Ezzel az erővel akár öngyilkos is lehetnél bánatodban ha ennyire gyenge jellem vagy, ha nem tudsz túllépni a múlton!


Foglald le az agyadat, hogy ne gondolkozz, ha szükséges töröld le fb-ról, menj a haverjaiddal szórakozni..stb.

Gondolom dolgozol, akkor temesd magad a munkába, az is lefoglal téged!

2015. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, senki sem ér meg annyit, de nem könnyű túlleni :/ de igyekszem.
2015. okt. 23. 09:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Irány bulizni, valakit bűntess meg helyette :-)
2015. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

jaj az egyes számú szociáldarwinista; igen biztos szenvedni akar, meg legyen túl rajta.... Milyen jó szabály, eddig nem is gondoltam rá hűűűűűűű! Most már túl is vagyok rajta csiribí csiribá. Nem gyengeség a kötődés.


Ez a fórum rajtad, kérdező, mellesleg nem fog segíteni. Mivel te magad is tudod mit kell tenned, erőt meg tudunk neked szellemidézni. Szóval csak kövesd egyes számú tanácsát azzal együtt, hogy ne válj olyanná. Szerintem.

2015. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Velem is ez a helyzet, sajnos 1 hónapja elhagyott a barátom, és én egyszerűen nem tudok másra gondolni. Facebookon én is látom, mert még ismerősök vagyunk. Fáj mikor látom fent, de ki kell bírnom hogy nem írok rá...

17/L

2015. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg latom, fenntvan a badoon. Ma is megnezte az adatlapomat. De miert csinalja ezt? Mert hat csak azet nezem meg, aki erdekel nem?
2015. nov. 23. 20:09
 7/7 anonim válasza:
Nem
2016. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!