Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk ( első szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk ( első szerelem ). Nehezen viselem, neki már más van a képben . Hogyan tegyem túl rajta magam? Többi lent.

Figyelt kérdés

Távkapcsolatba kerültem nyár elején a barátnőmmel , 2 hónapig kellett volna kibírnunk egymás nélkül ( 300km volt a távolság köztünk ). 1 hét után megváltozott a stílusa , mindig lerázott , és mondta ,hogy szakítsunk mert nem bírja a távolságot na meg kiszeretett belőlem az utóbbi időben.


Pár napja visszajött a városba , ismerősöm mutatott egy üzenetet ahol azt írta neki , hogy majdnem összejött neki a kapcsolat a másik városban , de mivel visszajött ide nagy a távolság köztük és nem jött össze a sráccal.


Én még mindig nagyon szeretem , és egész nyáron vártam azt ,hogy újra találkozzunk és sikerüljön tisztázni a dolgot , de látom hiába. Mai napig nézem a facebookját , nézem mikor van fent , nem bírom ki egyszerűen.

Megint nagy kést szúrtak a szívembe ezzel az üzenettel.


Volt olyan időszakom amikor jobban éreztem magam és nem foglalkoztam a szakítással , viszont , most megint nagyon rossz ,hogy kevesebb mint 2 hónap alatt talált mást helyettem , és őt ezekszerint egyáltalán nem érintette meg a mi szakításunk.


1. párkapcsolatom volt , neki én voltam a 2. , 8 hónapig tartott a szerelem


Hogy látjátok a dolgokat ?

Ti mit tennétek a helyemben ?

Mennyi idő alatt sikerült nektek túltenni magatokat a szakításon , és milyen "gyógymód" van rá ?



2015. szept. 6. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szakitott veled akkor benned van a hiba..
2015. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az idő.. kapcsolódj ki.. barátok, program munka...
2015. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!