Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet megutáltatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megutáltatni magam valakivel, hogy soha ne keressenek többet?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akivel szakítottam, de folyamatosan keres. Munkahelyen, otthon, családnál, utóbbinál a testvéreket és szülőket értem.

Ez azért nem érthető, mert ő feküdt össze 2 különböző férfival, amiért szakítottam vele. Túltettem magam rajta, de most már ideje lenne abbahagynia ezt. Beszélni nem lehet vele, már próbáltam, eléggé sokszor.


2015. okt. 25. 02:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát ez már eléggé kimeríti a zaklatás fogalmát, ismerősi körben is volt egy hasonló eset, évek múltán is ezt csinálta, akárhányszor le lett tiltva mindig csinált új profilt, írogatott embereknek stb.

Világosan meg lett mondva neki, hogy ez zaklatás, álljon le vagy előbb-utóbb rendőrségre kell menni vele, illetve szóltunk az illető szüleinek, mert jó kapcsolatot ápolt velük a régi szerelme, hogy csináljanak vele valamit, mert nem akarja ezt meglépni, de ha muszáj lesz, akkor jogi útra tereli a dolgot.

2015. okt. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A rendőrséges fenyegetés általában beválik.

Jól csinálod, gratulálok hozzá, az ilyen nőket így kell "tanítani", hová valók, meg mit érdemelnek.

2015. okt. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen nem szakítottál vele, hanem leléptél.

szakítani kell, ami személyesen történik, és magába foglalja a kérést, hoyg myilen viselkedést szeretnél tőle tapasztalni a jövőben.


Az egy nagy tévedés, hogy ehhez meg kell utáljon valaki. Épp ellenkezőleg.

Szeretetből meg szokták tenni, amit kérnek az embertől.

És bármilyen furcsa is, sok ember van, aki nem ismeri az utálatot. Én még soha nem éreztem utálatot.

Végképp esélytelen ezért az iránt éreznem, akibe szerelmes vagyok.:)


Utolsó: Rendőrség? Ki fognak röhögni a rendőrségen. Mégis milyen indokkal mész a rendőrségre? Nem akarok beszélni egy lánnyal, de ő minden évben ír nekem szülinapi köszöntést, és még SMS-t is? Fú, micsoda veszélye perszóna!:D:D:D

2015. okt. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Most olvasom, hogy próbáltál vele beszélni, de nem sikerült.

A családtagjaitok, barátaitok nem tudnak ebben segíteni?

Ne négyszemközt beszélj a lánnyla, hanem legyenek ott mások is, vagy közvetítő segítségével beszéljetek.

Létezik erre szolgáltatás is, mediációnak hívják.

2015. okt. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
fingj az orra alá
2015. okt. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
na az ilyen csajoktól félek, h egyszer becsúszik egy baba
2015. okt. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Lehet azért feküdt le velük, mert úgy gondolta, te is azt szereted ha megcsalnak, de nem jött be. De általában be szokott jönni!
2015. okt. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Hármaska hiába gúnyolódsz, nem fogják a kérdezőt kiröhögni.

Elmondja mi történt, csatolja az SMSeket, fb beszélgetéseket, meghallgatják a tanúkat, és a bíróság szépen kiad egy végzést. Ha ennek a végzésnek a hatálya alatt folytatja a nő, akkor ezt megmutatva és az újabb bizonyítékokat csatolva először pénzbírság, majd elzárás következik.


Nyilván nem évi két SMS miatt írna ide ki kérdést akárki. Nem tudom sikerült-e felfogni, hogy már a kérdező családtagjait is cseszegeti a nő.

2015. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
3. Nem azért, de más az, hogy valaki megjárja a kötelező udvariassági köröket, és felköszönt a szülinapodon, meg aközött, hogy valaki 10 hamis Facebook profillal írogat, mert a többit már mind letiltottad, ír a rokonaidnak, ismerőseidnek, hogy kémkedjenek utánad, a munkahelyeden felhívnak, hogy valaki dörömböl az ajtódnál...
2015. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9: Igen, csak az az eset, amit leírsz, nem a Kérdező esete.

A Kérdező nem írt tényeket, csak a szubjektív megélését. Arról számol be, hogy NEKI több a lány megkeresése, mint amennyi jólesne.


Én is felhívnám az exet, az apám is, barátaim is próbálnák utolérni, alkapni, ha adósom lenne pénzzel, igazsággal, bármivel.

Ez akkor sem bűncselekmény.


Bűncselekmény az, ha megfélemlítési céllal, valakinek a normális életvitelét rendszeresen akadályozva, társadalomra veszélyes magatartást tanúsítasz.

Az, hoyg valakit KERESünk, aki maga adta meg nekünk az elérhetőségeit, nem bűncselekmény sehogy se.

Szerintem Te belevetítesz most valamit a kérdésbe.

2015. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!