Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet megutáltatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megutáltatni egy párkapcsolatban a másikat a párjával szemben?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó!

Barátnőm nem szereti már a párját. De ha szakít vele nem biztos abban, hogy a pasi nem tesz-e komolyabb kárt magában az meg senkinek nem lenne jó.

Azt találta ki, hogy akkor valahogy el kéne érnie, hogy Őt ne szeresse már és akkor különválnak útjaik.

Fel se akarja áldozni magát se a pasit ezért a hülye gondolkodásáért, de szeretne különmenni tőle.

Hogyan oldja ezt meg?


2011. aug. 22. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy őszinte. Ha pedig a pasi kárt tesz magában, az nem a barátnőd felelőssége.
2011. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb amit tehet, az az ha elkezd játszmázni, és kitalálni dolgokat, hogy megutáltassa magát. A legjobb, ha őszintén elmondja mi baja van, és szakít. A pasi nem fog magában kárt tenni. Ez majdnem teljesen biztos. Vagy ha igen, az nem a lány hibája lesz. Akkor eshet csak baja, ha segélykiáltásképp mondjuk bevesz gyógyszereket, és ha ráfázik akkor nem találja meg senki időben.
2011. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még fiatal 26 éves. Nem akar Ő magának lelki traumát, hogy azaz ember akit egykor szeretett miatta tegyen bármit magával vagy meghaljon. Ha tehet róla, ha nem lelkiismeretfurdalása lenne, hibáztatná magát pedig Ő is tudja, hogy nincsen erre oka, nem Ő tehet arról, hogy a pasija ennyira (hogy is mondják?). Szóal értitek?
2011. aug. 22. 11:31
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Szia kérdező,én most léptem ki egy ilyen kapcsolatból,mint a barátnőd,és én is ilyen helyzetben voltam.

A fiú nem fog semmit sem tenni magával,mert fél,ráeszmélt kell neki a barátnőd,és ezzel fenyegetőzik.

Én kétszer is elfogadtam a bocsánat kérést,a fenyegetőzést,mert féltem,de nagy hiba volt.

Most harmadszorra kiálltam magamért,mindent elmondtam neki,erre jött,hogy tudja,hogy ő volt a hülye. Nem szabad megtörnie a barátnődnek,ki kell állni az igazáért.

El kell mondania a srácnak,figyelj nem szeretlek,nem szeretném,ha bármit is tennél,ha szeretsz elengedsz,és nem teszel semmi őrültséget.

Nekem hatszor megmondta,belehal,ha ott hagyom,ahhoz képest éli mai napig a világát.

Minél hamarabb ott kell hagynia,barátnődnek a párját,biztos fog még próbálkozni a fiú,de nem szabad megenyhülni,a kapcsolatot tartani vele,pedig tilos.


Minden esetre,kérdező támogasd a barátnődet,a baráti támogatás sokban segít,nekem segített :)

Saját tapasztalataimmal próbáltam segíteni,ha van még valami kérdésed,kérdésen belül megpróbálok segíteni :)


19/L

2011. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, h. csak addig próbálkoznak amíg azt látják így vissza tudják szerezni a másikat,de ha már tuti nem menne vissza akkor nem merne lépni.Nekemis voltak olyan barátaim akik úgy adták elő, h.semmilyük nincs és képtelenek egyedül lenni,aztán szakítás után összeszedték magukat.Volt olyan is akinek 2 év munkanélküliség után a szakítást követően 1-2 hónapon belül lett melója.Szóval ez csak azért van mert addig fenyegetőzik,de ha úgy látja csak magára számíthat akkor kényetelen rendbe hozni az életét.Azt meg nem lehet tudni mi az amivel megutáltathatná magát,mert van akinek elég az ha elhanyagolják,de van akinek a megcsalás az egyetlen "reménye",de lehet pont ezzel fog ártani.
2011. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
egy mondattal: nem szeretlek,nem tervezek veled közös jövőt!!,csókolom,nem kell taktikázni,csűrni csavarni ,csak fölösleges időhúzás!
2011. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érzelmi zsarolás.
2011. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta: felakasztja magát... ha nem békülök ki vele.

Vagy bárhogy is de öngyilkos lesz mert nélkülem nem akar élni...

Ennek már 7 éve, szerencsére nem foglalkoztam ezekkel a kijelentéseivel, a mai napig éli világát.

Nem engedtem magamat zsarolni, na még csak az kellett volna, hogy emiatt a lökött miatt hozzá legyek láncolva egy olyan kapcsolathoz amiben boldogtalan vagyok...

2011. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szakítson aztán ha baj van még visszamehet hozzá addig amig ki nem találtok vmit.
2011. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt a barátnőd tudja, hogy minden szerelem elmúlik előbb-utóbb? Mert akkor nem érdemes csere-berélni. Előbb-utóbb minden kapcsolat el jut ide. Csak lép-e valami más a helyébe. Vagy olyan tetű volt a pasi?
2011. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!