Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? Ő nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ő nem tudja eldönteni, hogy velem akar-e maradni.

Figyelt kérdés

A párommal csúnya összeveszések után elég érdekes helyzetben vagyunk, ő most szeret is meg nem is, nagyon vívódik, hogy velem maradjon, vagy szakítson.

Tudom, ezek után az lenne az ésszerű, hogy otthagyjam. De mégis, én szerelmes vagyok belé, és reménykedni akarok, hogy még együtt lehetünk, ezért nem hagyom ott....

Mit kéne tennem szerintetek? Próbáljak szakítani, vagy kapaszkodjak bele az utolsó szalmaszálba? Én úgy érzem ő az igazi nekem, és nagyon nehéz elengedni. :(


2015. okt. 26. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha így áll a helyzet bármennyire nehéz...lépni kell...
2015. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol előfordul ilyen és nem az az ésszerű, ha rögtön otthagyjuk, akit szeretünk. Próbáld meg visszaszerezni, ha kell kérj tőle elnézést, csak arra figyelj, hogy ugyanezt a hibát ne kövesd el többször.
2015. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdés. Min vesztetek annyira össze?

Mi az hogy most szeret is meg nem is?

Bármilyen veszekedés van két ember közt,ha szeretik egymást megbeszélnek mindent. Nincs olyan hogy most nem szeretlek mert össze vesztünk.

Ülj le és beszéld meg vele,ha pedig nem megy nem kell erőltetni. Lehet itt csak te érzed őt az igazinak...ha ő nem akar ne kapaszkodj bele mert nem vezet jóra. Vagy szerelemből legyen veled vagy sehogy. De ne sajnálatból.

2015. okt. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, az lenne az ésszerű hogy ott hagyd.

Olyan nincs hogy szeret is meg nem is.Vagy szeret, vagy nem!

Ha ezen gondolkoznia kell, akkor az már nem jó. Beszélj vele, beszéljétek meg.

Állítsd kész tények elé, hogy akarja e folytatni veled vagy nem? (Mert ez a bizonytalanság neked nem fog jót tenni lelkileg.)Ha a válasza "nem tudom", akkor mond neki hogy jó, akkor hagyjuk rá, ha ilyen döntés képtelen vagy.

Ha Ő az igazi és szeret, nem fogja hagyni hogy kilépj az életéből.

Jah és ne hagyd hogy vki csak sajnálatból legyen veled!


Igazából mindegy hogy mit írunk neked, úgy is te döntöd el hogy mit csinálsz! Ha szerelmes vagy belé, nem hinném hogy szakítani fogsz, inkább reménykedsz hogy hátha jobbra fordul. Ha így teszel,..és nem érzel változást (1-2 hét)inkább lépj ki!.. minthogy 1 hónap múlva ő mondja neked!!!

2015. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége ?
febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!