Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a valodi oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabishka kérdése:

Mi volt a valodi oka?

Figyelt kérdés

A barátnőm szakitot velem 9 hónap után azzal az indokkal hogy túl kedves vagyok.

Jó szerintem tényleg kedves vagyok ágyba reggeli ha nálam aludt, probáltam sok közöz programot mozi,vacsik, filmezés stb...soha nem bántottam meg semmivel

Mi volt amit rosszul csináltam?

21/F


2015. okt. 27. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, velem azért szakítottak mert nem voltam elég kedves.

Úgy gondolom meg kell találni azt a nagyon vékony határt aminél elég kedves vagy, de eléggé nem is ahhoz, hogy veled maradjanak, egyensúly kell.


Egyébként úgy gondolom, ez a barátnőd részéről csak mondvacsinált indok és soha nem szeretett igazán.

2015. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem aláztad meg nem bántottad meg nem kezelted egy utolsó kutya módjára... ha ezeket teszed akkor csaholt volna utánad mint egy pincsi...

am meg valószínűleg nem érdemelt meg és találta valakit aki bunkomode-ra van kapcsolva és ő az alárendelt szerepet töltheti be a kapcsolatban....

2015. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Ezt csak mondta. Nem akart megbántani és azt mondta túl kedves vagy hozzá. haha
2015. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl kedves vagy, akkor túl tapadós, ha túl bunkó, akkor meg egy gyökér vagy. Szóval az arany középutat válaszd máskor: lazán szarj bele a nyavalygásaiba és dugjad keményen. Ez a kombó megkímél a gondtól.
2015. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hazudott és vagy ő sem tudja.
2015. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :/
2015. okt. 27. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég :O

Az ilyesmit pedig értékelni kellett volna. Milyen rideg lányok léteznek.

2015. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!