Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szoktatok írni alkalomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok írni alkalomra az ex-nek?

Figyelt kérdés
ha szépen vált el az utatok. vagy inkább ne háborgassuk a multat..
2015. okt. 28. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, szülinapján/névnapján felköszöntöm, esetleg negyed évente írok neki/ír nekem mi a helyzet azóta.

Persze már amelyik exszel...

2015. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az nem felkavaro? Nem is valaki mondja h irhatok par sort, valaki meg h ne, mert mar vege, tul kell lepni rajta. Nekem kell donteni tudom, szivem szerint irnek, az eszem mast mond..
2015. okt. 28. 11:44
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom h azt gondolja, (o szakított velem), na ez mar is pitizik vissza.
2015. okt. 28. 11:45
 4/8 A kérdező kommentje:
27/f vagyok
2015. okt. 28. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát... Annyira nem. Minek. A múlt egy lezárt dolog. Esetleg ha valami 5 vagy több éves kapcsolatom volt vele. De akkor sem túlzásba víve és ha a mindenkori párom rosszul érinti akkor még annyira sem.
2015. okt. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem köszöntöm fel
2015. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én felszoktam. 3 évig volunk együtt.

Nem beszélünk, de azért egy köszöntést én is kapok tőle, és ez kölcsönös.

2015. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam egyik exemet sem. Nem vagyunk rosszban, de nem is tartom már a kapcsolatot egyikkel sem!Feleslegesnek tartom így.

A legutóbbi exem még kérdőjeles, 2 hete zártuk le, 1 hónap múlva lesz névnapja. Majdnem mindennap beszélünk (bejön a melóhelyemre)De addig még sok víz lefolyik.

Igazából nem szándékozok (én szakítottam, de nem azért mert már nem szerettem, hanem mert nem úgy állt hozzám ahogy kellene, már nem érdekeltem annyira/semennyire :/ )És mivel sértettség van bennem, ezért nem fogok, ... nem fogok jó fej lenni.

29/n

2015. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!