Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon szánalmas volna írni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szánalmas volna írni a volt barátomnak (aki szakított velem 3 hónapja), hogy még mindig szeretem, igaz?

Figyelt kérdés
Nem fogom kibírni! :( Úgy érzem, hogy már úgyis mindegy a méltóságomnak, csúnyán dobott, de én bármit megtennék érte. :(
2015. jún. 1. 09:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

ne írj neki, ha csúnyán dobott, akkor valószínűleg erre se reagálna jól

ne csináld, semmi jó nem sülne ki belőle

kitartás, inkább keress mást

2015. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Ne tedd inkább.
2015. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyszer talán. Most gondolni sem tudok másra.
2015. jún. 1. 09:14
 4/20 opened paradise ***** válasza:
80%

Csak megaláznád magad...

Kezdj el naplót írni. Az nem baj,ha ezeket kiírod magadból,de ne küldd el neki.

2015. jún. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ami a szíveden, az a szádon. Írd meg neki, ha úgy érzed, hogy ez egy olyan dolog, amit szeretnél vele még megosztani. Inkább legyen falra hányt borsó, mint egy kimondatlan dolog, amin aztán egész életedben kattog az agyad, hogy lett-e volna valami hatása, segített-e volna a helyzeten? Én az ilyeneket inkább kimondom. Talán semmi értelme, semmi hatása nem lesz, de legalább a te lelkednek megnyugtató lesz, hogy te mindent kiadtál magadból, nem hagytál nyitva kapukat.
2015. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon kérlek ne tedd!!!!

Egy dolgot kell hogy megérts, neked az érzés hiányzik és nem az Exed személye!!! Ne a személyt hanem az érzést keresd, ne magyarázzad be magadnak, hogy ezt csak Tőle kaphatod meg...mert ez nagyon nem igaz.

Húzzad ki a fejed a homokból és nézzél körbe a világban!!!

37F

2015. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj! Őrizd meg az önbecsülésed. Később megbánnád.

Próbálj úrrá lenni az óriási késztetésen.

2015. jún. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség. Ha csak az érzés kéne, akkor gyakorlatilag bárki bárkivel járhatna. De nem így van, 2x voltam eddig szerelmes összesen, hiába randiztam 30 pasival.
2015. jún. 1. 09:26
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát ez embert próbáló, de valóban megbánnám. :(
2015. jún. 1. 09:27
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

biztos hogy megbánnád, ne csináld

úgyse érnél el vele semmit, csak lehet még jobban megalázna

2015. jún. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!