Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak tanácsát várom. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak tanácsát várom. Hogy szakítsak, hogy ne sérüljön jelentősen?

Figyelt kérdés

Röviden a kapcsolatunkról: Fél éve vagyunk együtt. Minden nagyon jó lenne, de a szex egyszerűen nem működik köztünk. Ő elvan havi egy-két alkalommal, de nekem heti 2-3-4 lenne az alap. Mindemellett én vagyok az első komoly, hosszabb kapcsolata(24 éves), ebből kifolyólag tapasztalatlan. Ezzel nem is lenne baj, de fejlődni úgy igazán nem nagyon szeretne. Vagyis szeretne, de kívül esik a komfortzónáján, Úgyhogy csak ábrándozik róla. Nagyon tesze-tosza és mimóza. Én elejétől támogattam, segítőkész voltam, de sose lépett. Volt egy pár napos mosolyszünet köztünk félidőben. Akkor azt mondta, hogy nem szokott meg 10-15 perces menetnél hosszabbakat eddig, valamint egy kicsit lusta is volt tenni ezügyben. Arra a kérdésre, hogy miért ilyen alacsony az igénye, azt felelte, hogy hozzászokott, hogy sok idő telt el neki mindig két szex között. Ezután a szünet után láttam, hogy igyekszik, de havi 2-nél nincs több. :( Én meg már belefáradtam, hogy mindig én kezdeményezzek. Nem is érzem magam így nőnek lassan. Hiába szeretem, mert még szeretem, de ez már nem elég. Szakítani szeretnék, hisz teljesen mások az igényeink. Tudom, hogy nagyon szeret, és törődöm vele, fontos nekem. Hogy szakítsak, hogy ne sérüljön annyira, ami negatívan kihat a személyiségére? Az okot mindenképp el kell mondanom neki, mert nem szeretnék hazudni.


22/L



2015. okt. 30. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Fél évről van szó, nem kell túldramatizálni. nincs baj egyikötökkel sem, egyszerűen olyan nagy a különbség köztetek, hogy lehetetlen a boldog kapcsolat.
2015. okt. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia beszélnünk kell. Sajnálom, rögtön a lényegre térek: szakítok veled. Úgy érzem, hogy köztünk akkora különbségek vannak, ami semmilyen módon sem áthidalható, ezért nem akarom tovább rabolni az időnket egy nyilvánvalóan nem működő kapcsolatra. Sajnálom, és remélem a jövőben megtalálod a boldogságot.


Aztán soha többé nem beszélsz vele. Ez szerintem elég korrekt.

2015. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Ha nem változik közöld vele szakítasz.
2015. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már rengetegszer átbeszéltük, nincs változás. Ezért szeretnék szakítani. De egy ilyen ok nagyon meg tudja törni az önbecsülést, büszkeséget... Ettől féltem őt.

Egyébként egy helyen dolgozunk.

2015. okt. 30. 17:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként azt mondom, mondd meg neki, hogy szakítani akarsz, köntörfalazás nélkül. És ha valóban szakítani akarsz, akkor tartsd is ehhez magad.

Ez a tiszta munka.

2015. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, csak én 4 éve vagyok a barátommal. Távkapcsolatban élünk, emiatt várok még mindig, hátha jobb lesz.
2015. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tegnap 22:16

Ne várj. Nem lesz jobb.

2015. okt. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki merted már dobni?
2015. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele (nem kidobtam). Szeretem, és hiányzik, de tudom, hogy ez a helyes döntés mindkettőnk számára hosszútávon.
2015. nov. 9. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!