Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Srácok miért szoktátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok miért szoktátok ezt csinálni? 18/L

Figyelt kérdés

1 hónapja szakítottunk a barátommal másfél évig voltunk együtt.. még mindig érzem az űrt és az elveszettséget nélküle..

Akármi miatt is haragszunk a másikra akkor amikor elválunk (nem csalt meg senki senkit,csak nem működött) és mindketten szomorúak voltunk.

Azóta minden lányt likeol, bulizni jár és nekem a legjobban már nem a hiánya fáj hanem,hogy ilyen könnyen túl lépett rajtam? Eszem ágába nem jutna pasizni vagy bulizni már így.. elég gyakran szétszakít belülről ez.

Miért szoktátok ezt csinálni? (igazából nőknél is előfordul amit szintén nem értek, de most a férfi verzióra vagyok kíváncsi.)

A volt barátom 21 éves.


2015. nov. 1. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Probal elfelejteni >.>
2015. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Azt szeretné látszattatni, hogy minden rendbenvan vele, miközben a bulik után zokog magában otthon. És, felejteni szeretne.
2015. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ő így próbál túllépni rajtad. Hidd el, nem megy az könnyen másfél év után, egy hónap nem elég semmire. Vagyis... exemnek elég volt bizonyos dolgokra, nekem egy év is kevés...


Na, de nem sztorizok, nincs itt az ideje. Keresi a kiutat, hogy ne kelljen rád gondolnia és így kevésbé fájjon.


24/F

2015. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csináld te is, meglátjuk hogy reagálja le.
2015. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Áh nem én nem szeretnék lesüllyedni ilyen szintre. Tudom,hogy most még fáj de kifogok belőle lábalni és kiábrándulni is ha így folytatja... csak én ennél többnek hittem.

2015. nov. 1. 20:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet csal cukkol, vagy a végén már tényleg nem szeretett igazán.
2015. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szeretett és ezt nem a mondataiból hanem a gesztusaiból,viselkedéséből szűrtem le.
2015. nov. 1. 20:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Netflix and chill,kedves kérdező?:D
2015. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért csinálja, mert próbál szerezni valakit és pótolni téged.

Én is ezt csinálom/csinálnám, de az időm nem engedi, hogy minden nap menjek össze és vissza...

2015. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Próbál valahogy túllépni a dolgon. Elfogadta, hogy vége. Mit kéne csináljon? Otthon üljön és sírjon?

Mi sem rég szakítottunk.. el nem tudom mondani mennyire hiányzik a lány, de mivel még beszélni is alig akar velem, így kellett valamit kitalálnom. A haverok nem értik meg, így lányokkal beszélgetek. Ez van. Valamit kell. Az élet megy tovább, az időd telik.

2015. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!