Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Srácok miért szoktátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok miért szoktátok ezt csinálni? 18/L

Figyelt kérdés

1 hónapja szakítottunk a barátommal másfél évig voltunk együtt.. még mindig érzem az űrt és az elveszettséget nélküle..

Akármi miatt is haragszunk a másikra akkor amikor elválunk (nem csalt meg senki senkit,csak nem működött) és mindketten szomorúak voltunk.

Azóta minden lányt likeol, bulizni jár és nekem a legjobban már nem a hiánya fáj hanem,hogy ilyen könnyen túl lépett rajtam? Eszem ágába nem jutna pasizni vagy bulizni már így.. elég gyakran szétszakít belülről ez.

Miért szoktátok ezt csinálni? (igazából nőknél is előfordul amit szintén nem értek, de most a férfi verzióra vagyok kíváncsi.)

A volt barátom 21 éves.


2015. nov. 1. 20:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mert logikus??? O.o :O:O:OO:O:OO

Miért ne csajozna? Gondolom párt szeretne találni.

Miért ne érezné jól magát? Ennyire fejlődés ellenes vagy?

2015. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ő így próbál túlleni rajtad. Gyorsan akar lépni, úgymond nincs ideje, nem akar időt a ,,gyászra". pedig ahoz hogy az ember felejtsen, fel is kell dolgozni a történteket. Én se tudom egyhamar feldolgozni, 1 évig jártunk, aztán most lett vége pár hete. minden bajom van.. gyomorgörcs, erőtlenség, étvágytalanság. ja és amikor kimondta h már nem szerelmes, csak barátként tud rám nézni, pár nappal később láttam egy másik sráccal mentek az utcán. (az ilyen agyban meghalt!) 27/f
2015. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerezd vissza addig míg nem késő!
2015. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!