Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok tippeket adni lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tippeket adni lehet csinálni a párunkkal skype-on? Ti mit szoktatok?

Figyelt kérdés

Most 1,5 hétig egyáltalán nem tudunk találkozni, csak a skype maradt. Szoktunk együtt online játékkal játszani, beszélgetni - de mindketten otthon ülünk, így nem igazán történik semmi. Néztünk együtt sorozatot. Én ezeket még nem untam meg, viszont látom a srácon, hogy unja. Nem akarom, hogy egymásra unjunk. Mit lehet még csinálni skype-on?

23



2015. júl. 24. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

közös maszti,camban egymásnak,fogalmam sincs mit lehet még ott ezen kívül

ez az egyetlen ötletem van

legalább a srác se unná,jó esetben persze.

2015. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szexen kívül is lehet még nagyokat dumálni. Mi pl. főzni tanítottuk a másikat, kettesben erre nem nagyon lenne időnk, de így pl. megtanítottam sütni egy pár finomságot, kamerán keresztül, ő is viszont.
2015. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi általában csak beszélgettünk. jött a téma, folyamatosan.

meg megmutatta mi van körülötte :D

én meg közben telefonnal fényképeztem őt, aztán mutattam neki a képeket :D

2015. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Ez komoly kerdes? Masfel het miatt nem is kellene skypeolni, plane nem ennyit, en nokent biztosan megorulnek tole.. szerintem adjatok egymasnak egy kis teret, es utana majd meseltek az elmenyeitekrol.
2015. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Camsex!

Illetve játékokat! Forgatok egy üveget (nála is van , nálad is) és egymásnak találtok ki valamit, vagy pl kő papír ollóztok...

2015. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
komolyan másfél hét a gond? én a barátommal két hétig beszélni se tudtam, mert nem volt elérhető. valamint egész nyáron nem látom, 2 alkalmat kivéve... de nem untuk meg egymást skypeon. annak is örülünk hogy látjuk egymást és tudunk beszélni. biztos rendben van minden abban a kapcsolatban ha másfél hét alatt egymásra untok?
2015. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!