Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított a barátnőm megakarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított a barátnőm megakarok halni. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Megtaláltam az igazit. 5 hónap után elhagyott. 2 héttel utána egyszer találkoztunk és akkor minden volt (smárolás,stb..) de azóta teljesen megutált, minden nap összetöri a szívem. Minden napom úgy néz ki hogy addig fantasztikusan jó, de mikor felmegyek a facebook-ra vagy a viber-re akkor egy pokol lesz. Mondhatjátok azt hogy tiltsam le meg stb de már próbálkoztam vele és nem megy. Annyira szeretem hogy nem tudok nélküle létezni, rengetegszer tör össze de nem tudok rá haragudni. November 22-re tervezem hogy meghalok mert ezt nem bírom tovább csinálni. Valaki tudna segíteni? :(

2015. nov. 16. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell meghalnod sem november 22-én, sem máskor. Gondolom, ez az első csalódásod. TÚLÉLED! Tudod miért? Mert biztos, hogy nem ez az ember volt az igazi! Így az igazit még meg kell találnod, és mivel nem ő az, nem is éri meg érte meghalnod -meg másért sem! Jó lenne, ha egy pár hónapig, amíg nem enyhül benned ez a fájdalom, nem tartanád sehogy vele a kapcsolatot, még virtuálisan sem szabad kukkolnod őt, titokban, mert így sehogy nem leszel jobban! Kerüld! És ha ő megy utánad, akkor ráadásul egy álnok kígyó, hogy csak játszik veled! Ne hagyd magad, többet ér az életed, hidd el! Keress normális partnert, akivel összeilletek és értékel!
2015. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Elegem van a kamukérdésekből... Egy barátnő után a halált kívánni? Ne csináld már! Valószínűleg nagyon fiatal vagy, hát mennyi lehetőséged lesz még? Rengeteg! Szedd össze magad és ne azt várd, hogy valaki segítsen neked ebben! Ne tégy másokat közvetetten gyilkossá!
2015. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Első pofon meg volt, ezután kell felállni és tanulni belőle. Tiltsd le mert csak magadat kínzod. Ha meg mégis enyhülnél emlékezz arra mennyi fájdalmat okozott neked. 5 hónap az semmi, oka van hogy nem működött köztetek. Az élet jobbat tartogat, meghalni emiatt hülyeség és felesleges. Most csak azért látod így mert beszűkült a látótered és csak a rosszat látod meg a jelent, ahelyett hogy a jövődre fókuszálnál és bebizonyítanád neki is és magadnak is hogy erős vagy és nem tud megtörni.
2015. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem öngyilkold meg magad.
2015. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Első kommentelő: Nem ő volt az első, sokadik volt de ő mégis más volt, mellett tényleg boldog voltam. Nagyon szeretem és nem tudom őt elveszíteni. Tudom még s rengeteg lány van de most csak rá vagyok beszűkölve és nem létezik más.
2015. nov. 16. 21:54
 6/18 anonim ***** válasza:
2015. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Aki tényleg meg akar halni, nem ad esélyt a megelőzésre, te meg szedd össze magad.
2015. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Második kommentelő: Tudom erre egyszerű válasz az hogy le kell tiltani és nem szabad vele találkozni de valahogy nem megy. Már sokszor letiltottam de mégis mindig visszavontam. Nem tudok nélküle élni.
2015. nov. 16. 21:56
 9/18 anonim ***** válasza:
Aki meg akar halni, az nem csinál nagy felhajtást és önsajnáltatást előtte.
2015. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetett ő az igazi, mert az "igazi" viszont szeret. Ő nem, tehát ez már itt megbukott.
2015. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!