Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ő szakított most még is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő szakított most még is teper. Kivel történt már hasonló?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakított velem, elég érdekesen lett vége mert hogy hirtelen eltűnt, meg közölte hogy nem én vagyok az ő embere a jövőben. (5 évig voltunk együtt 20 év korkülönbség volt az ő javára). Imádtam, szerettem mint még soha senkit, teljesen megbabonázott, de beláttam hogy igaza van, nem is az hogy ő már nem akar gyereket, meg még egyszer megházasodni, hanem hogy olyan végtelenül önző ember, hogy mindig magát helyezi legelső helyre. Ha olyanja volt mert valamin bedepizett, napokig nem lehetett vele beszélni, csak ha már ő akarta. Sokat tűrtem meg szenvedtem emiatt mert szerettem. És még most is ott tartanék ha nem szakít velem. Még is most napok óta hívogat főleg részegen, látni akar, sérteget hogy én vagyok a hibás, meg hogy én hagytam el, meg hogy úgy sem leszek boldog nélküle. Kérdésem az hogy miért mond nekem ilyeneket, mikor ő is tudja hogy ez nem így van, nem én mondtam hogy bye-bye hanem ő. Hozzáteszem, hogy én nem akarom folytatni, a találka meghívásokra mindig nemet mondok, lehet hogy ettől kattant be? A szakítás után hetente vagy kéthetente megkeresett telefonon hogy mi újság, tök normális volt és mindig jól elbeszélgettünk, de ennyi. Kb. vagy két hete találta ki hogy ő még is látni akar, de van egy olyan érzésem hogy csak azért hogy lefeküdjünk, aztán megint lesz*rna. Sokszor már azon gondolkodok hogy nem épelméjű, annyi baromságot hord össze-vissza.
2015. okt. 25. 16:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
26/N
2015. okt. 25. 16:07
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd vissza
2015. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 acelsziv ***** válasza:
57%
Mi a fenéért jó, hogy apád kortársával dugatot magad.. Ezt soha nem értettem. Most kifogtál egy idiótát aki nem bírja megkapni amit könnyű prédának hitt. Cserélj számot, vagy rakj rá hívásszűrést. Tiltsd le közösségi oldalakon és utoljára közöld vele, hogy van valakid, hagyjon békén mert följelentzed zaklatásért.
2015. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyakori dolog.

Sérti az egóját, hogy nem akarod.

Elég árulkodó dolog, hogy részegen hívogat.

2015. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ítélkezni nagyon könnyű kedves második nagyokos. Gondoltam hogy felesleges kiemelni hogy hány éves, mert egyes idióták úgy is ezen akadnak fent és nem válaszolnak a kérdésre. De látom van még olyan akinek átment. Nem azt kérdeztem hogy hogy védjem ki a zaklatásait, hanem hogy miért csinálja ezt! Tanulj meg olvasni, aztán próbáld meg még egyszer!
2015. okt. 25. 18:26
 6/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg azért "dugattam magam vele"(ami valójában szerelem volt) mert a mai fiatal"férfiak" többsége semmirevaló. Kihalt már az udvarlás vagy a tisztelet a nők felé. De nem ezért jöttem vele össze annak idején, hanem mert így alakult, nem volt tervbe!
2015. okt. 25. 18:29
 7/12 anonim válasza:
Ítélkezni a "mai fiatalok" felett is könnyű kedves 6-os alias kérdező... Nem a kettes vagyok - nem tudom kiírja-e.
2015. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 acelsziv ***** válasza:
Habár egy gyökér vagy de válaszolok. Azért csinálja ezt mert - és igaza is van - egy utolsó kis ribinek tart akit bármikor megkaphat és aki van olyan hülye - megint csak hajlok az igaza felé - hogy bármikor széttegye neki a lábát, hogy megdughassa. Érted? Csak neked látszólag annyi eszed sincs hogy "tudd a dolgod" és ez basztatja az öreg csőrét.
2015. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Habár egy gyökér vagy utolsó de megértelek teljes mértékben! Nem könnyű ilyen kevés ésszel élned, de valahol meg kell próbálni ha máshol nem hát itt megpróbálni értelmezni egy kérdést és értelmesen válaszolni. Sajnos ez még most nem jött össze de egyszer talán!

U.I.: Nyugi, nem te vagy az egyetlen szövegértelmezésben nulla, ott a második válaszoló is. :)

2015. okt. 26. 12:04
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja most látom hogy az is Te vagy, hát akkor még is csak egyedül vagy ezzel. :(
2015. okt. 26. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!