Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A baratom szakitott velem ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom szakitott velem . Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

O volt eletem elso szerelme akit igazan szeretek . Meg most sem tudok ra haragudni . Azt mondta azert szakit velem mert o ezt mar nem birja tonkre ment idegileg bekepzel dolgokat hogy en megcsalom es nem tud megbizni bennem barmennyire is szeretne . En mar 2 napja csak folyamatosan sirok nem birom ki hogy ne irjak neki mert nagyon hianyzik es szeretem . De mar annyira szenvedek en is enni se tudok foleg jogy most beteg is lettem igy csak itthon egyedul gyotrom magam . :(

Annyi minden emlek kot hozza hogy nem tudom elengedni . Azt mondta o is szeret de hiaba probal megbizni nem megy neki ...es igy o is tonkre megy .


2015. nov. 6. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:

mibe gondolja bele a megcsalást? van alapja?


22F

2015. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Primer Kft. Budapest

húsfeldolgozó üzem

2015. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolso te neked aztan lehetnek erzeseid....
2015. nov. 6. 10:12
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Pia, gyógykúrás!
2015. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A pia nem megoldas semmire es azzal csak megrosszabb lenne . Volt mar olyan hogy ittam de csak megjobban hianyzott . Meg mar nem iszok egx jo ideje miota kondizok . A szexet meg kihagynam nem leszek senkinek a jateka . Meg ha egyszer ot szeretem hogyan fekudnek la massal?:o
2015. nov. 6. 10:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Vmi alapja csak volt, hogy ennyire féltékenykedett, vagy te adtál neki okot rá, vagy ő neki van vmi fóbiája ezzel kapcsolatban. Vagy esetleg csak kamuindok volt neki
2015. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem leszek senkinek a jateka"


Látom neked sincs fogalmad a kapcsolatokról és a szexualitásról ... :-P

2015. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy megérzésem, huszonévesek vagytok, a pasid szeretne más nőkkel is kapcsolatot , szexet, ezért találta ki ezt a mesét hogy nem tud benned megbízni. Lehet már meg is csalt a kapcsolatotok alatt. Nem az számít amit mondott, mert jelentősége nincs, egy a lényeg hogy elhagyott téged, mert nem szeretett igazán. Ha szeret nem hagy el, ez ilyen egyszerű! Ne keresd ne írj neki, mert ha ezt játszod túlbonyolítod a helyzetet. Gyászold el a kapcsolatot, elhiszem hogy rossz. De ne akarj olyan emberrel lenni aki veled nem akart, nincs értelme...találd meg az igazit!
2015. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
tipikus tinike aki a "felnott" parkapcsolatba ir, meg neki a "hosszu" kapcsolat az 3 honap XD
2015. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!