Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez igy normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igy normalis bucsulevel egy volt szeretotol? Vagy ne irjak semmit?

Figyelt kérdés

Sztori roviden-tomoren: 3 even at talalkozgattunk, nyaron meg wellnesselni vitt, miutan 4 honapig nem talalkoztunk; en kulfoldok vagyok, de anno hetente hazautaztam, o otthon csaladdal.

A felesegevel evek ota rossz a viszony, de nincs valas, osszekoti oket a vagyon es a gyerekek gondolom, na meg "ciki lenne valni".


Utolso talalkozonal bucsuzasnal a nyakaba borultam, hogy de mondjon valamit. De mit? -kerdezte. Hat hogy nem tudom. Nagyon szorosan magahoz olelt es megcsokolt majd azt mondta, ne beszeljunk ilyenekrol mert mindketten szomoruak leszunk, ujra megolelt es hogy "En se tudom mit akarok" utana meg irta parszor, hogy igy hianyzom, ugy hianyzom.


Teny hogy en mar regota voltam otthon, 1,5 honap utan kevesebbet irt. Irtam is neki elfelejtett. Azt irta ahhoz tobb kell. Azt hiszem most lett eleg 2 honapja. Az utolso uzenete ironikus modon az volt, hogy hetvegen hiv, mert akkor jobban tud es hogy nagyon hianyzol hercegno. Ez volt szeptember 21-en. Azota semmi. Par nagyon keves uzenetemet elolvasta, szexi foto, kulfoldi invitalas, de semmi. A telojan nagyreszt le van tiltva a szamom. Szoval eleg egyertelmu. 😂😥


Most jutottam el arra a pontra rengeteg egyeduli esti siras, es toporzekolas utan, hogy nem csak megertettem a helyzetet, hanem elfogadtam, de a legfontosabb tulleptem rajta. Mar nem csak nem vagyok szerelmes, de mar szexualisan se vagyom ra, es ez halt ki belolem legutoljara (oh, vegre!)

Masreszrol viszont szeretnem rendesen lezarni, ha mar o talomba tart, de inkabb csak fel elbucsuzni, legalabb en szeretnem ezt megtenni.


KERDES:

Vagy inkabb ne irjak semmit? Ez hulyeseg?


Ezt fogalmaztam meg, a neveket atirtam.



Szia Peter!


Ugy nez ki soha tobbet nem fogunk talalkozni. Szerettem volna rendesen elbucsuzni Toled. 😊 Hat tessek:


Koszonom az elmult csodas 3 evet.

Meg igy is, hogy csak par oracskat toltottunk egyutt neha-neha, nagyon szep emlekek fuzodnek hozzad!

Melletted ertem nove. 😊😏😍😘

Koszonom a sok-sok szep szot, kedves tettet, szeretetteljes erintest.


Koszonom a sok-sok olelest, osszebujast, hogy olyan kozel tudhattalak magamhoz.

Koszonom, hogy idot aldoztal ram, es bocsanat, ha sokszor tobb idot akartam, mint ami lehetseges volt.

Koszonom a fotokat amiket kuldtel, mind nagyon kedves nekem.

Koszonom, hogy melleted igazi nonek erezhettem magam, habar meg mindig sokszor csak egy lany vagyok.

Koszonom, hogy a "Hercegnod" lehetettem, a becezest, hogy ugy ereztem fontos vagyok neked. ❤️


Szerettem volna meg nagyon sokmindent veled kiprobalni, megtapasztalni, utazni, szorakozni, sportolni. De sajnos ez nem lehetseges. Remelem hamarosan talalok valakit, akivel mindezt egyutt vegigcsinalhatjuk es mindig ott leszunk egymasnak.

De koszonom neked, hogy talalkoztunk, es hogy ujra hiszek a szerelemben - elotted mar tul reg voltam hozza szerelmes, hogy meg higyjek benne.


Remelem azert en is sok szep pillanatot okoztam neked, es vannak kedves emlekeid velem. 😊


Millio utan egy utolso csok! 💋

Minden jot kivan egykori 'Hercegnod':

Hanna



2015. nov. 22. 04:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromság ez a levél. Mert utána jönnek a kérdések a csávótól és sosem lesz vége a búcsúzásnak. Ebből a levélből az jön le, hogy te jobban sajnálod a búcsút, mint ő. :D
2015. nov. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

O nem bucsuzott el tolem soha, es nem hiszem, hogy irna.

Ahogy irtam, nem ir semmit szeptember 21 ota amikor azt irta hianyzo

es hetvegen hiv. 😂😂😂


Szeretnem lezarni kulturaltan.

De akkor lehet tenyleg hulyeseg...

2015. nov. 22. 05:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő sem zárta le kulturáltan, te minek tennéd? Nehogy még te menjél utána. Ne köszönjél te csak neki semmit, ha annyit nem képes megtenni, hogy ír neked. Lépj túl rajt és keress rendes pasit akinek nem csak szeretőnek kellesz, hanem feleségnek is akár. Hány éves vagy egyébként?
2015. nov. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nagyon gáz ez a levél...:D

Tojik Rád már nagy ívben, ez egyértelmű, te meg itt megalázkodsz, meg "köszönöm"-özöl neki, mintha csak ő adott volna neked valamit a kapcsolatban. És hiába búcsúlevélnek szánnád, pont ez jön le belőle, hogy még folytatni akarnád, meg hogy rajongsz érte, szerintem titokban várod is, hogy válaszoljon rá (nyilván ezért is írtad), meg hogy ne felejtsen el.

Neked ez a kapcsolat többet jelentett, mint neki. Hagyd a fenébe, ha jelentenél eki valamit, úgyis keresne.

2015. nov. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme. Egy ilyesmi levélnek egyetlen esetben van értelme, ha még tartjátok a kapcsolatot és te úgy döntesz, hogy kilépsz, vége. Más szóval "ezt" a levelet neki kellett volna megírnia, mert ő döntött úgy, hogy végleg kilép. Amúgy ne legyenek illúzióid, azért tűnt el, mert van más aki nem külföldön van és könnyebb vele csalni a párját.

Felejtsd el, jobbat érdemelsz.

2015. nov. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Epp azt szerettem volna, hogy tudja, mar nem varok ra. 😂

Mert regen is tunt el par hetre, csak aztan felbukkant.

De akkor tojok ra en is. 😂👌


24 vagyok amugy.

2015. nov. 22. 13:01
 7/7 A kérdező kommentje:

Vibert mar kitoroltem par hete ugy ahogy van.

Azon kommunikaltunk.


Telefonszamomat, e-mailemet meg tudja.

2015. nov. 22. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!