Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, ezt a levelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, ezt a levelet akarom neki átadni, van értelme? Lányoknak címezve

Figyelt kérdés
Nem tudom hol kezdjem. Most hogy felszállt a rózsaszín köd, előjön hogy milyen voltam egész idő alatt amíg jártunk. Több minden miatt szeretném a bocsánatod kérni, és csak remélem hogy nem ejtettem nehezen gyógyuló sebeket rajtad. Olyan dolgokat műveltem, amikről nem tudtam hogy bennem vannak. Azt tartottam magamról, hogy én a rendes és türelmes férfi mintapéldánya vagyok, aki képes várni a nőre, míg az késznek érzi magát a kapcsolatra és az intimitásra. Tévedtem. Eleinte még így volt, de néhány jelzésedet nagyon félreértettem, vagy félre kívántam érteni. Amikor veled voltam és mondjuk akaratod ellenére lefogtalak sokszor, vagy behatoltam az intimszférádba egyszerűen azok nem tűntek helytelennek. Nagyon kívántalak, és noha nem akartam kárt okozni benned nem vettem tekintetbe az érzéseidet és próbáltalak olyanra ráerőltetni, amire magadtól kellene vágyj. Azt akartam, hogy te is úgy érezz irántam úgy kívánj, mint ahogy én téged. Azt akartam, hogy te légy aki megerősíted ingatag önbizalmam, azt akartam, hogy jelezd felém hogy nem volt hiábavaló hogy érzéseim vannak irántad. Azt hittem, ha mindent őszintén elmondok, mindenről azt mondom, amire éppen gondolok azzal bizonyítom neked, hogy komolyan veszlek. És komolyan kellesz nekem. Most már tudom hogy ez nem így működik. Bár te vagy a fiatalabb, mégis neked van kettőnk közül leginkább helyén az eszed. Magamtól sosem ismertem volna be, hogy ennek a jelenlegi felállásnak nincs jövője. Míg ezeket a gondolatokat fogalmaztam addig is te jártál az eszemben, hiányod már elviselhetőbb, hogy már tudom ez a jó döntés. Nem is értem miért akarnál ezek után barátként megtartani még, de mindent szívemből köszönök. Köszönöm ezt a majd 5 hónapot a maga pozitív csalódásaival és a tapasztalatokat. Köszönöm hogy általad jobban megismertem ezen oldalaim is. Köszönöm, hogy végig olyan maradtál mint amilyennek megismertelek.

2012. máj. 31. 00:17
1 2 3
 1/24 tsz-tag ***** válasza:
20%
bocsi, nem olvastam végig.semmilyen leveled ne adj át...semmi értelme.szakítottatok kész.nyomás uj husi után
2012. máj. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
14%
Zseniális, 100% a dugás egy ilyen levél után! Az érzelmi hatás 30-45 percig tart, szóval maradj a közelben kézbesítés után, különben verheted a farkad a mosdókagylóba otthon egyedül.
2012. máj. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem történt amúgy szó szerinti nemi erőszak, csak már én is elítélném magam látatlanba ha így visszaolvasom.
2012. máj. 31. 00:25
 4/24 anonim ***** válasza:
szép, szép. az én ízlésemnek néhol csöpögős, de nem ez a kérdés. mi a célod vele?
2012. máj. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hülyeség levelet írni már neki, főleg, ha tényleg vége az egésznek. Amúgy ezt az erőszakos dolgot lehet félreértettem, de te mindig csak d.gni akartál vele és nem is foglalkoztál az érzéseivel? :O
2012. máj. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

Kézzel írd, így lesz bizonyíték ha feljelent!

Egyébként a f@szodnál fogva lógatnálak fel te undorító görény.

Remélem egyszer jól s*ggbeb*sz az élet! A dagadt kancigányokkal erőszakoskodj!


22/f

2012. máj. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Értelmetlen hadoválás az egész. Játszod a megtiport lelkű hősszerelmest. Nem vagy te szerelmes, csak arról írsz, hogy meg akartad dugni és el akarod érni, hogy sajnálja a döntését.
2012. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Végigolvastam. Mi a célod ezzel, mit akarsz elérni? Az elsőnek van igaza, keress mást és hozzáteszem, vele ne légy erőszakos.
2012. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem jó. Őszinte és sok dolgot elsimíthatsz talán ezzel magadban és benne.


21F

2012. máj. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ez jó? Ennél nagyobb ѕzart nem olvastam még. Ettől csak még idiótábbnak fogsz tűnni a szemében, hacsak nem egy 14 éves kislányról van szó.
2012. máj. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!