Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy juthatnék túl ezen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy juthatnék túl ezen? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tavaly szakítottam volt barántőmmel, elsőre még januárba csak szünet lett a belőle, aztán májusba lett tényleg vége a kapcsolatnak utána még egyszer kétszer beszéltünk meg találkozunk, de csak mint barát. Már több mint egy éve nem is beszélünk, többször is eljutottam már oda, hogy rendbe tettem a dolgot magamba és nem gondoltam rá, de mindig amikor eljutok idáig egy pár napra rá vele álmodok és utána napokig pocsékul érzem magam.

2015. nov. 22. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenki életében akad legalább egy olyan személy,akin nehezen jut túl.Viszont azt akarni is kell.Amíg raja jár az agyad folyamatosan,addig nem fog menni.
2015. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is ebben vagyok. Szakitott a parom, tobb mint 1 honapja. De mai napig nem tudom kiheverni, nagyon szep 1 evunk volt. Majdnem minden nap vele almodok, es legalabb egyszer eszembe jut. Bar o mondta h mar nem szerelmes, maradjunk csak baratok, en meg szeretem, es nagyon erzem a hianyat! Rohadt nehez lesz tultenji magam rajta. 27/f
2015. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!