Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy gondban vagyok. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gondban vagyok. Hogy juthatnék túl ezen és érhetném el a célom?

Figyelt kérdés
Van egy 32 éves férfi, akibe szerelmes vagyok. A gond ott kezdődik, hogy az érzelmekkel, főként a kimutatásukkal, hadilábon állok. Nem szeretném, ha kinevetnének vagy épp visszaélnének azzal, hogy tudják, mit érzek. Alapjában véve kedvesnek, aranyosnak tartanak, meg a korombelieknél kissé érettebbnek. Bár én ezzel vitatkoznék. Azt javasolta, hogy van időm, szedjem magam össze és tanuljak meg örülni, kimutatni az érzëseim. Hogy tegyem?
2013. szept. 20. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hm... hány éves is vagy?
2013. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, elfelejtettem! 18 éves vagyok, dolgozok és egyedül élek! :) és lány.
2013. szept. 20. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Most akkor a 32 éves férfi javasolta, hogy van időd megtanulni kimutatni az érzéseid, és szedd össze magad?

Mert akkor igazán segíthetne, hiszen nem árulok el titkot, hogy levette, hogy vonzódsz hozzá.

Amúgy ezt nem lehet megtanulni, ha alapvetően zárkózott, vagy kevésbé mosolygós típus vagy, akkor max. segíthet, ha eljársz olyan helyekre (táncot tanulni, nyelvet tanulni...stb.), ahol viszonylag több ember előtt kell megszólalj, vagy teljesíts.

Ha olyan viselkedést erőltetsz magadra, ami távol áll az alaptermészetedtől, akkor az általában visszatetszést kelt. Úgyhogy közhely, de maradj önmagad, csak egy van belőled (is):-)

2013. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyjából tudja mi a helyzet, mert messze lakik, eljött és együtt aludtunk meg minden (nem szexeltünk) és hát ugye megcsókolt és annak nem hagyjuk, akivel nem akarunk semmit... Aztán mivel tudja már, hogy nem vagyok bunkó, így megértette, hogy ösztönös, hogy rosszul reagálok. Gyökeres ellentéte vagyok annak, amilyen amúgy vagyok... Félek, hogy fájni fog majd, mert ő is elmegy majd... :/ hogy tudnám ezt kiküszöbölni? éreztetni, hogy akarom?
2013. szept. 20. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még korai lenne elmondanod az érzéseid.Nyilván azért sem tudod neki kifejezni,mert még nem érzed mellette a biztonságot, hogy biztosan a kapcsolatotoknak jó kimenetele lesz.Szerintem még várj! Majd ha ő bizonyít számodra tettekkel és szavakkal,akkor arra reagálj :-)
2013. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mert udvarolni, azt írta, mert hogy nekem semmi nem jó. :/
2013. szept. 20. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!