Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kedves hölgyek, szakitás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, szakitás után a párotoktól kapott dolgokat (de inkább nagyobb értékűekről beszélek) megtartottátok/visszaadtátok/kifizettétek neki?

Figyelt kérdés

2015. nov. 22. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Visszaadtam.
2015. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kéri visszadom, de miért fizetnék vissza ajándékot? Mellseleg bunkó a pasi ha visszakéri. Egyszerűbb nem elfogadni nagyértékű ajándékot. Nincs vita.
2015. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Senkitől nem kaptam még nagyobb értékű ajándékot. A programokat felesben álltuk, az ajándékozás oda-vissza ment, senki nem tartozott ilyen értelemben senkinek semmivel. Egyetlen dolgot adtam vissza, amit amúgy is visszaadtam volna, egy kölcsön kapott könyvet, de ehhez is az illető anyjával kellett felvennem a kapcsolatot, mert a drága úrnak azok után, hogy ő lépett le egy másik nővel, volt képe teljesen elzárkózni tőlem, én meg kölcsön könyvet nem akarok megtartani. A kedves anyuka legalább korrektül állt hozzá, így a könyv visszakerült jogos tulajdonosához, amit én egy főiskolai munkához kaptam kölcsön.
2015. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ami ajándék az ajándék... Akármennyibe is került, ha miattam esne szó szakításról, hagynék mindent.

Azonban ha valami igen nagy értékű dologról van szó(újabb autó pl) és a szakítás oka az ő félrelépése volt, akkor akár mindent vissza is vennék tőle, amit nekem köszönhet(akkor is, ha nem én kapom meg, csak neki ne legyen)

Valószínűleg bosszúból. Ő tönkretett engem, én pedig nem hagyom szó nélkül. Ezt kihasználásnak hívnák már...

2015. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit én kapok az az enyém ha együtt maradunk ha nem. Mindkét félre igaz.
2015. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem adtam vissza. Az ajándék az ajándék, miért kellene visszaadni? Természetesen én sem vártam volna el/várnám el soha, hogy visszaadja vagy kifizesse...
2015. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Visszaadni ajándékokat azt jelenti, hogy jelképesen kitörlöd a vele töltött időt az életedből, és csak nagyon botrányos szakításokkor "szokás" azt tenni.


Ha ki kéne fizetnem, az olyan érzés lenne, mintha addig kb a prostija lettem volna: nem én kaptam az ajándékokat, hanem az általam nyújtott "szolgáltatások" jutalmai voltak. Amint kiderül, hogy nem vagyok hasznára, jobb, ha visszafizetem a belém fektetett pénzt.


Egy normális szakításkor, amikor a felek nem utálják meg egymást, az a legtisztességesebb, ha mindenki megtartja azt, amit kapott, és nem követelőzik.

Én is adtam már viszonylag drága karórát barátomnak, akivel később szakítottunk, de nem merült fel bennem, hogy elküldjem neki a számlát.

2015. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én férfiként úgy gondolom, hogy én azért veszek valakinek egy ajándékot, mert szeretem és örömet szeretnék neki okozni. Onnantól pedig, hogy az ajándékot odaadtam az az övé, azt csinál vele amit akar. Ha szakítunk akkor is az övé marad.

Egyetlen esetet tudok elképzelni, amikor visszakérném, ha adok valami drága ajándékot, mondjuk egy laptopot, és a lány utána nagyon rövid időn belül vagy kidob engem, vagy félrelép és én dobom ki őt. Az első esetben nem szabadott volna elfogadnia az ajándékot, vagy illene magától visszaadnia, a második esetben, meg totálisan kihasznált és megalázott.

2015. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagy értékű dolgot (nemesfém ékszert, elektronikai dolgokat) visszaadnék.
2015. nov. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nagyrészét megtartottam,azért a családi ékszereket visszaadtam.
2016. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!