Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez már elegendő indok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már elegendő indok a szakításra? Nagyon melléfogtam?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mintha csak én lennék szerelmes ebben a kapcsolatban. Nem mondta még nekem hogy szeret, ha küldök neki üzenetben szivecskét vagy puszit, nem viszonozza, egy közös képet nem csináltunk még és említhetném a "klasszikust": facebookon sem vagyok fent neki mint barátnője (azzal az indokkal hogy "akkor majd mindenki meg akar engem ismerni")

Amik pozitívumok: ha személyesen találkozunk, akkor ölelget meg csókolgat, bókol is néha, kaptam már "csakúgy" ajándékot, meg virágokat, meg érdeklődik utánam minden nap.

3 hónapja vagyunk együtt, és annyira rossz érzés, hogy én szeretem őt, ő meg szerintem nem szeret engem, mert akkor kimutatná meg mondaná :( Nem ismerem a barátait, náluk minden vasárnap nagy családi összeröffenés van, az összes testvére elhozza a párját, ő még sose vitt el engem..

Attól félek hogy csak az ünnepek miatt nem szakít velem, a volt barátnőjét is inkább januárban dobta, belé nem is volt szerelmes.

Én leszek a következő áldozat? Meg kéne előznöm és nekem szakítanom? Melyik fájna kevésbé? :(

24L


2015. nov. 24. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha őszintén rákérdeznél, hogy hányadán is álltok? Komolyan nem értem, manapság nem divat már megbeszélni a dolgokat?...
2015. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy így lesz, de lehet nem. Ez csak januártól fog kiderülni.

Az is könnyen lehet, hogy szeret, de nem meri kimutatni valamiért, valamilyen lelki dolog miatt elfojtja, stb.

2015. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ölelget, puszilgat, keres téged, érdklődik, virággal és ajándékokkal halmoz el, de aggódsz mert nincs közös képetek, és mert nem reagál az idétlen szivecskékre?


Anyám... Nem tök mindegy, a virtuális létben mi zajlik ?! Az ex meg végképp nem tudom, hogy jön ide. Az nem te vagy, ez világos azért, ugye?


3 hónapja jártok. Miért is kéne bárkinek bemutatnia?


Látok én itt okot szakításra. Csak nem a pasi miatt.

2015. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Jaj voltam ilyenben de en nem nevezem kapcsolatnak mert ha az ilyen dolgokat nem mutatja ki akkor ott nincs is mit kimutatni.

Élőben meg ugy tűnik a nőhiány mozgatja.

A többi meg csak kifogás azért nem vállal fel mert cikinek érezné mások előtt hogy van barátnője.Márha annak tekint.

Szóval beszélj vele mert a korodból kiindulva már te sem lehetsz olyan butus hogy hagyd hogy játszanak veled.

2015. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:
Elsővel értek egyet.
2015. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak vannak megérzéseid... érdemes rájuk hallgatni! De meg is lehet magyarázni: hidd el, a szeretetet lehet érezni, amikor pedig már magyarázkodni kell minden miatt (pl. miért nincs így ez vagy az), akkor nem szokott frankó lenni a dolog. Sajnos.

Nekem vannak ilyen megérzéseim, és sajnos már az első jelet észreveszem, ha valakinek nem vagyok fontos. Egy ideig próbálom elhitetni magammal, hogy de-de. Aztán így is, úgy is bebukom, ha nem előbb, hát később, dehát annál jobban fáj. Tehát ha valami ilyet érzel, inkább szakíts rögvest. Ha igazad volt, nem tér vissza sosem, ha pedig mégis tévedtél, akkor vissza akar majd szerezni téged. Valahogy így.

2015. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"ölelget meg csókolgat, bókol is néha, kaptam már "csakúgy" ajándékot, meg virágokat, meg érdeklődik utánam minden nap. "


3 hónap után ez neked nem elég?!


Mit akarsz te a családjától? Még őt sem ismered rendesen. Mert ha ismernéd, akkor tudnád amit kell.

A szülőknek még csak-csak, de egy olyan családi össze röffenésre, ahol más rokonok is vannak, csak komoly párt szoktak vinni, ami tartósnak sejthetődik. Ha mindenkit bemutatna 2-3 hónap után, az egy idő elteltével fárasztó lenne a családnak.

2015. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Kihasznál szexuálisan, leszar amúgy mindig, szégyell Téged ezért nem mutat be otthon.Dobd a pic.ába, csak magadat kínzod és járatod ha tovább folytatod ezzel a pasival.
2015. nov. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá! Úgy látom egyébként, hogy itt 2 véglet van, az egyik akik szerint amiket kifogásolsz, csak általad gyártott problémák, a másik pedig akik szerint szakíts most azonnal.

Nekem pl az általad említett dolgokból az fájna a legjobban, hogy még nem mondta, hogy szeret. Megértem én egyébként azt is, hogy nem az a neten/üziben szivecskézős fajta, viszont néha-néha igazán viszonozhatná. Nem lehet így kategorikusan kijelenteni, hogy ami a virtuális világban zajlik, az nem számít. Ez is ugyanúgy egy kedveskedő gesztus a részedről, amit nem kerülne nagy erőfeszítésbe legalább egyszer-kétszer viszonozni. A facebook-kal kapcsolatban is megértem az aggodalmaidat, és nem azért mert nem rakja ki, hanem az indok miatt. Ha azt mondta volna pl hogy azért nem teszi ki, mert egyszerűen ennyire nem érdekli, mi zajlik azon az oldalon, akkor semmi gond nem lenne. De az, hogy "akkor majd mindenki meg akar ismerni"... Elvégre együtt vagytok, nem 1-2 hete, szerintem ennyi idő után már azért nem olyan képlékeny a kapcsolat, hogy 1-2 ismerős ne tudhatna rólatok. Nem értem, mire fel ekkora titkolózás. Egyébként ha olyan helyen vagytok a kezedet se fogja meg, vagy mi..?

Lényeg a lényeg, megértem, hogy rosszul esik neked, de ne hamarkodd el a döntést. Próbáld vele megbeszélni, nem számonkérően, csak úgy mégis, kedvesen, finoman. Mondd el neki az érzéseid, nyiss felé, hátha csak az volt eddig a problémája, hogy nem volt biztos a te érzéseidben. Sok sikert!

2015. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!