Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon még mindig érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még mindig érezhet valamit irántam? Visszakaphatom még?

Figyelt kérdés
A volt vőlegényemmel 6 év után 3 hónapja szakítottunk. Eleinte nem beszéltünk, mert haragudtam rá. Azután megbeszéltük, hogy barátok maradunk. Aztán ő összejött egy másik lánnyal és így egyre kevesebbet beszéltünk. Míg nem egyik éjjel részegen felhívott, hogy még mindig engem szeret. De mire kijózanodott, már visszavonta. Aztán rá pár napra, azt mondta, hogy amikor beszélünk vagy amikor sokat iszik, akkor mindig hiányzom neki, és vissza akar kapni, de mivel szerinte a korábbi problémáink most is meglennének, ezért inkább az a megoldás, hogy többet ne beszéljünk (és nem is fog inni). Szerintetek van még esély arra, hogy visszakapjam őt? Ha igen, mit tegyek? Abban maradtunk, hogy én nem keresem, hanem majd idővel ő fog. :(

2015. nov. 24. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Van esély rá, de igaza van neki is abban, hogy nem maradnátok már együtt túl sokáig akkor sem, ha esetleg ismét összejöttök.
2015. nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Oh,de romantikus, mindjàrt telesírok vagy 100000000

zsebkendőt: Amikor nagyon sokat iszom,ùgy hiànyzol drâgàm....

Nincs sok esély...Ha igazàn fontos lennél neki, legalàbb a koràbbi problémàitokat àt akarnà beszélni,mert lehet,te is vàltoztàl valamiben, ő is, a körülmények,stb. De még ennyit sem kért tőled...

2015. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy láda sört, vagy tedd túl magad rajta :)
2015. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!