Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elmondanátok a véleményeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a véleményeteket ezzel a hazugságokkal teli szakítással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az ex-barátom 9 hónap után kb egy hónapja dobott ki, szinte derült égből villámcsapásként ért. Voltak gondjaink, ami főleg azért volt, mert az utóbbi időben buli után nem tudtam, hogy hol van és többször is kerestem, mivel aggódtam miatta. Azután pedig mikor nem tudtam elérni órákig minden ok nélkül, akkor kiakadtam és zaklatott voltam. Mielőtt szakított, azt mondta hogy egy napra ne találkozzunk, mert neki idő kell, hogy 'visszaszerezze a kontrollt az életében'. Ezután kiderült, hogy bulizni volt egy csapattal. Azzal az indokkal szakított, hogy én 'megmérgeztem a kapcsolatunkat' és hogy úgy érezte hogy 'üvegszilánkokon lépkedett', hogy én érzelmileg zsaroltam és hogy túl sok intimitást akartam stb. Ezután közölte, hogy ő már nem szeret egyébként is. Meg hogy nekünk eltérő az életünk (eddig nem volt az, de akkor kitalálta, hogy ő egyetem alatt napi hat órákat akar játszani munka mellett, utána meg azt, hogy ő majd 18 órákat akar dolgozni, ha majd teljes munkaidős lesz - természetesen videójáték-iparban) Akkor még próbáltam helyrehozni, amilyen hülye vagyok, könyörögtem is, de nem érdekelte. Ezt követően a következő alkalomkor, mikor elvitte a cucca egy részét, arra módosított, hogy ő nem akar most kapcsolatot, sem komolyat, sem pedig egyéjszakást. Egy ideje már ebből a helyzetből gyógyulgatok, nagyon kikészített, mivel meg tudtuk volna oldani a dolgokat, én szerettem és mindent megtettem érte, amit tudtam, még sokszor főztem és mostam is rá, én biztattam hogy keressen jobb részmunkaidős állást és mindig mellette voltam. Most pedig ennek a tetejére kiderült, hogy fent van tinderen (aki nem tudja, lényegében egy társ- és egyéjszakás kaland kereső)és ez megint eléggé kikészített, mikor elvileg nem akar semmit. Ti mit gondoltok erről a helyzetről? Én higgadtan végiggondoltam, de arra jutottam, hogy én nem mérgeztem meg a kapcsolatot semmivel, nem voltam hibátlan, de mindig őszinte és törődő voltam.
2015. nov. 26. 10:41
 1/4 Költőnő? ***** válasza:

valszeg az történt, h a kapcsolatotok idején másfelé kezdtetek menni. Ne sajnáld, mert ez így nem lett volna hosszabb távon életképes. Az, h ő mit akar, mit nem, hol van fenn, hol nincs... Megértem, h érteni szeretnéd, de lássuk be: ennek a jelenedre már semmi hatása nincs.

Te olyan voltál amilyen, neki mégsem kellett ez. Kilenc hónap ide v oda; valszeg még nem állt készen egy normális kapcsolatra.

Exem hasonló volt, csak mi két évig gyötörtük egymást és együtt is éltünk.

2015. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Alapszabály hogy SOHA nem szabad megalázkodni főleg ha nem követtél el semmit! Hagyd a csudába mert nem érett a kapcsolatra, nem tudja mit akar,az meg hogy hazudozik.... tapasztalatból mondom aki egyszer hazudik az mindig fog.
2015. nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy nem te vagy a hibás, te csak törődésre vágytál, amit a párod nem tudott megadni. De pont emiatt ne is bánkódj, hogy vége, hiszen nagyon sok ember meg tudja adni ezt, de az nem ő.

És a szigorúbb verzió: nem szeretett, csak egy ideig nem merte bevallani, mert gondolom, kényelmes voltál neki. Itt se bánkódj, mert ez a saját lelkén fog száradni, hogy kihasználta a gyengédségedet.

Ja és az egónövelő vigasz: más csajjal is így fog viselkedni, mert kutyából soha nem lesz szalonna. Ő csak magát szereti. Olyan a világon nincs, hogy azért vagyok bunkó a másikkal, akivel vagyok, mert "most nem" akarok komoly kapcsolatot. Ha valóban nem akarok, akkor nem jövök össze senkivel, és nem hitegetem őt, ez ilyen egyszerű.

2015. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi kommunikáció, hazugságok, féreg személyiség.

Örülj neki, végre megszabadultá lettől.

2015. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!