Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném ha kifejtenétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha kifejtenétek a véleményeteket, szerintetek?!

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve leszünk együtt. Én csak augusztusban tudok kivenni szabit, Ő viszont kivette Július végére mert jön a barátja aki nem itt él Magyarországon. 1 évben most van itt negyedszer. Nos Ők úgy döntöttek, hogy nélkülem akarnak menni Balatonra, én meg menjek utánuk busszal ha akarok. Mert, hogy kettesben akarnak bulizni. Párom velem 1 napot nem szervezett le a nyáron. Jogosan vagyok kiakadva? Mi az ,hogy buszozzak utánuk, kicsit kutyának érzem magam. Inkább kettesben mentem volna valamerre, mint a normális fiatal párok. A barátját választotta helyettem gyakorlatilag, pedig nem így volt megbeszélve.
2015. júl. 20. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint annyira nem vagy számára fontos.Értékeld át ezt a kapcsolatot!
2015. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

1. biszex

2. nem érdekled

3. csajozni mennek


Válasz!

2015. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te lehet, hogy komolyan gondolod ezt a kapcsolatot, de ő nem.
2015. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazak lehetnek az előttem szólók!

Tudod mit !? Dobd ki a francba!

2015. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csajok sokmindent eltűrtök! még ezt felis teszed ide?! nem kérdés!!! én nemtudom de nekem a csajom tuti nem tűrne el ilyet! és jogosan!
2015. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

E nyafogj! Dovd be magad a közösbe!

Mindjárt 3rt3kelni fognak!

2015. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!