Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme megpróbálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme megpróbálni?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akit majdnem fél évig fűztem, udvaroltam és bókoltam neki, de a végén elutasított, maga által sem megmagyarázott okok miatt. Egy világ összedőlt bennem, de tovább beszélgettünk, túltettem magam rajta, elkezdtek mások tetszeni, kiszerettem belőle (talán). Mostanában egyre többet keres, párszor találkoztunk (ő kezdeményezte, régebben ezt is elutasította), beszélgettünk és most bevallotta, hogy félreismert engem. Akkoriban még nem állt készen egy kapcsolatra (első lett volna neki) és szerelmes se volt soha, de valami furcsát érez belül és nem tudja, de egyre jobban kedvel. Már ajánlgatja magát mozira vagy valami randitevékenységre is.


Tudom, most örülnöm kellene, mert lehet nyert ügyem van, de én már másként érzek iránta. Valahogy megtanultam azzal élni, hogy köztünk semmi nem lesz, jó vele beszélgetni, mert intelligens, de maradjon ott szépen a barátzónámban.


Teljesen elbizonytalanodtam... Nem akarom megbántani, mert fontos az életemben, de most én érzem azt, mint akkoriban ő.



2015. jan. 20. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van önbecsülésed akkor lerázod, én biztos nem adnám be a derekam ezek után.
2015. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"kiszerettem belőle (talán)." Ha így érzel, akkor semmi nincs veszve. Most kaptál egy olyan esélyt, amit sokan nem kapnak meg, ha egyszer kikosarazták. Lehet hogy meg fogod bánni ha nem próbáljátok meg.

De ha tényleg nem vagy biztos az érzéseidben, akkor is talán egy randit megér ez a dolog kettőtök között. Ha ott jól érzed magad vele és el tudod képzelni, hogy ezt folytassátok, akkor nincs több kérdés. Ha meg másképp alakul, egyszerűen megmondod neki a randi végén hogy mi a helyzet.

2015. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia erdekel mi tortent azota ?

nagyon erdekel !!!!!@!@

2015. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!