Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért mondta a volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta a volt barátnőm amikor szakított velem, hogy "talán egyszer majd a távoli jövőben még újrakezdhetjük"?

Figyelt kérdés
Tudtommal az érzelmek kihülése után már nem lehet egy kapcsolatot folytatni/újrakezdeni. Vagy ez mégsem így van?
2015. nov. 29. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
a parázs is újjáéledhet hatalmas lánggá, csak kell hozzá egy kis gyújtós vagy egy farakás.
2015. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt én úgy fordítanám, hogy "talán később úgy változunk, hogy sikeres lesz ez a kapcsolat, de ez most nem működik, és jelen állás szerint nem is fog".
2015. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 opened paradise ***** válasza:
100%

Lehet,hogy talomba rakott,hátha az újjal nem lenne olyan jó.

Erre rá kell vágni,gogy francot!

2015. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
én felpofoztam volna
2015. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talonba vagy rakva.

Ne vedd komolyan, ne várj rá.

Ez annyit jelent, hogy keresi a lovat, de ha nem talál, te még lehetsz a szamara!

25n

2015. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szakka válasza:
Ezzel a válasszal kevésbé tűnik drasztikusnak az elválásotok.Így nem tűnik véglegesnek. Általában az.
2015. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!