Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hasonlíthatok egy távoli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonlíthatok egy távoli felmenőmre? Vagy talán nem is apám az igazi apám? (rövid történet) F

Figyelt kérdés
Szóval egyik szülőmre se hasonlítok, de még a nagyszülőkre se. Az teljesen biztos, hogy nem vagyok örökbefogadott. Talán apám nemzőképtelen? Kifejtem- A szüleim 20 évesen házasodtak össze és a házasságuk 15. évében születtem. Nem különös? Elvileg akartak gyereket korábban, több részletet nem tudok... Mit gondoltok erről?
2015. ápr. 18. 01:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a postással.
2015. ápr. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 Nagyon vicces vagy... Engem bánt ez a dolog, szóval örülnék, ha nem csinálnátok belőle viccet.
2015. ápr. 18. 01:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak te nem latod a hasonlosagot. (Kiveve ha a szuleid feketek te pedig nem) A masik resze meg, hogy "akartak gyereket" lehet 25 eves korukra ertendo ugy mar csak 10 evig probalkoztak es abban a 10 evben lehetett 2 abortusz is meg elotted. Sok magyarazat lehet de mi a te verziod?
2015. ápr. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor előfordul, hogy nem az apa az apa.

DNS teszt. De biztos, hogy tudni akarod az igazat?

2015. ápr. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 Most komolyan jöjjek elő nekik ezzel a DNS teszt dologgal?
2015. ápr. 18. 01:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Ők neveltek fel, ők a szüleid. Ha nem tetszik költözz el tőlük, éld a saját utadat.
2015. ápr. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 még véletlen sem!

Ha tényleg ő az apád, akkor ráfáztál, mert ezt kétségbe vontad, és borul a család.

Ha nem ő az apád, akkor ráfáztál, mert borul a bili, és a család.

Ne feszegesd ezt a kérdést, mer csak rosszul jöhetsz ki belőle. Értem, hogy tudnod kell, de akkor csináltasd meg a tesztet, ha 100%-osan titokban tudod tartani, és nem hat ki a viselkedésedre az eredmény.

2015. ápr. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

50 ropi a dns teszt.

fogmosás után lenyúlod a fogkeféjét és annyi nem kell forszírozni neki.

azon még elmosás után is rengeteg minta vételi anyag marad.

bele egy zacsiba fogkefét,te is adsz le száj kenetet,aztán megtudod.

2015. ápr. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!